Mega Ginseng

#12_142

Výťažky kórejského ženšenu.

Príchuť
Množstvo
12,47 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Kórejský ženšen prirodzene obsahuje také účinné látky, ako sú ginsenozidy a flavonoidy, ktoré sú bioaktívnymi látkami. Kórejský ženšen bol tradične používaný pre zvýšenie fyzického a psychického výkonu. Posilňuje obranyschopnosť organizmu voči rôznorodým nepriaznivým vplyvom, znižuje pôsobenie stresu, môže znižovať hladinu glykogénu v krvi a prispieť k posilneniu imunitného systému. Jeho užívanie môže byť prospešné pri únave, vyčerpanosti, alebo pri väčšom fyzickom a psychickom zaťažení. Používa sa širokospektrálne pri liečení niektorých sexuálnych porúch. Nemá vplyv na hladinu hormónov, priamo aktivuje nervovú sústavu a funkciu pohlavných orgánov. Je bezpečným prostriedkom zvýšenia pohlavného pudu, ako aj podpory sexuálneho výkonu.

Výhody:

·        podporuje fyzickú silu a koncentráciu

·        posilňuje obranyschopnosť organizmu

·        znižuje únavu

·        podporuje sexuálnu výkonnosť

Odporúčané dávkovanie: Užite 1 kapsulu denne spolu s jedlom, s dostatočným množstvom vody. Každodenné užívanie sa odporúča v trvaní najviac 6 týždňov, po 2 týždňoch prestávky možno v užívaní pokračovať.

Zloženie: Objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), hovädzia želatína, koreňový extrakt Panax ginseng (min. 80% ginsenosidov), farba (oxid titaničitý)

Alergény: Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, arašidov, lieskových orieškov, rýb a morských plodov.

Upozornenie: Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre osoby s kardiovaskulárnymi ochoreniami. Pred užívaním konzultujte so svojím lekárom. Môže mať vplyv na hladinu cukru v krvi. Pri výskyte nežiadajúcich účinkov okamžite prerušte užívanie a konzultujte so svojím lekárom. Nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov. Musia sa uskladňovať mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Produkt sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Detaily produktu
#12_142
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: