Ginkgo Biloba

#12_138

Pre podporu kognitívneho výkonu.

Príchuť
Množstvo
9,34 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Výťažky z listov Ginkgo obsahujú určité účinné látky rastlinného pôvodu, ako sú napríklad ginkgolidy a bilobalidy, ktoré sa používajú pre udržiavanie kognitívneho výkonu a mikroobehu. Ginkgo Biloba je štandardizovaný na 27% obsah Ginkgo flavónových glykozidov vysokej kvality, obsahujúci rastlinné výťažky.

Odporúčané dávkovanie: Užite 2 kapsuly spolu s jedlom s dostatočným množstvom vody.

Zloženie: Kypriaca látka: mikrokryštalická celulóza, hovädzia želatína, extrakt z listov Ginkgo biloba (ginkgoflavónové glykozidy: 27%), farbivo: oxid titaničitý.

Alergény: Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, arašidov, lieskových orieškov, rýb a morských plodov.

Upozornenie: Odporúčanú dennú dávku neprekračujte. Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte mimo dosahu detí. Pre obsah Ginko Biloby sa užívanie neodporúča v čase tehotenstva, dojčenia, neodporúča sa užívať spolu s liekmi zabraňujúcimi zrážanlivosť krvi, ako aj pred operáciami, pretože spôsobuje predĺženie doby zrážanlivosti krvi. Môže vplývať na hladinu krvného cukru, z toho dôvodu by sa cukrovkári mali pred užívaním produktu poradiť so svojim ošetrujúcim lekárom.

Detaily produktu
#12_138

Špecifické referencie

ean13
728633101207
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: