Chromium Picolinate

#12_133

Esenciálna minerálna látka.

Príchuť
Množstvo
6,22 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Chromium Picolinate je esenciálna minerálna látka, potrebná na zabezpečenie dostatočnej sacharidovej premeny a na udržanie optimálnej hladiny glukózy v krvi. Urýchľuje metabolizmus a podporuje anabolické procesy v tele pre rast svalovej hmoty. Jeho nedostatok v organizme sa prejaví nízkou hladinou cukru v krvi a inzulínovou rezistenciou.

Chróm prispieva k normálnej látkovej premene makroživín, a k udržiavaniu normálnej hladiny krvného cukru. Vysoká hladina krvného cukru a inzulínu je zdraviu škodlivá. Nedostatočný príjem chrómu môže zapríčiniť necitlivosť tkanív na inzulín (cukrovku), obezitu, ale aj hypoglykémiu (nízku hladinu cukru v krvi, pocity malátnosti a únavy). Naopak dostatok chrómu stimuluje tvorbu anabolicko-metabolického hormónu inzulínu, výsledkom ktorej je zrýchlený metabolizmus, a rýchlejšie svalové prírastky za kratší čas.

Výhod:

·        prírodný suplement

·        urýchľuje metabolizmus

·        udržiava optimálnu hladinu glukózy v krvi

Odporúčané dávkovanie: Užite 1 tabletu denne spolu s jedlom.

Zloženie: Látka pre zvýšenie objemu: hydrogénfosfát draselný, mikrokryštalická celulóza; pikolinát chrómu (III), látka zabraňujúca hrudkovateniu a spekaniu: stearát horečnatý.

Alergény: Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, arašidov, lieskových orieškov, rýb a morských plodov.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_133

Špecifické referencie

ean13
728633102525
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: