Vitamin Complex BioTechUSA, 60 tbl
  • Vitamin Complex BioTechUSA, 60 tbl

Vitamin Complex BioTechUSA, 60 tbl

#11_076
Hodnotenie 

Vitamin Complex je špeciálny výživový doplnok obsahujúci dôležité vitamíny a minerálne látky. Účinné látky komplexu prekrvujú všetky časti tela.

9,90 €
S DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

Komplex vitamínov v jednej tablete


Vitamin Complex je špeciálny doplnok výživy obsahujúci dôležité vitamíny a minerálne látky. Táto vitamínová zmes obsahuje 13 vitamínov, medzi nimi rad prospešných vitamínov B a vitamín K. Okrem toho slúži ako zdroj 11 esenciálnych minerálov.

Minerály a stopové prvky sú pre organizmus veľmi dôležité, podporujú optimálne fungovanie buniek v tele a pomôžu pri plnení všetkých dôležitých funkcií.

Účinné látky komplexu vitamínov prekrvujú všetky časti tela. Vnútri aj navonok pocítite účinky základných zložiek, ktoré obsahuje, v mnohých oblastiach.


PLEŤ, VLASY, NECHTY
Vitamín A, zinok, biotín, riboflavín (vitamín B2) a jód prispievajú k udržaniu normálneho stavu pokožky. Meď prispieva k normálnej pigmentácii pokožky a vlasov. Okrem biotínu, zinok a selén prispievajú k udržaniu normálneho stavu vlasov. Posledné dva navyše prispievajú k udržaniu normálneho stavu nechtov.

ENERGIA
Riboflavín (vitamín B2), železo, mangán a vitamín C tiež prispievajú k normálnym energetickým metabolickým procesom.

KOSTI
Vitamín D a mangán prispievajú k udržaniu zdravých a normálnych kostí, podporované vitamínom C, ktorý sa vo výrobku tiež nachádza.

IMUNITNÝ SYSTÉM
Vitamíny A a C, ako aj selén, zinok, meď a železo prispievajú k normálnemu fungovaniu imunitného systému.

ANTIOXIDAČNÝ ÚČINOK
Vitamíny E, C a riboflavín (vitamín B2), ako aj mangán, meď, selén a zinok prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Výhody:

  • podporuje imunitný systém
  • obohatený o 13 vitamínov a 11 esenciálnych minerálov
  • má antioxidačné účinky

Odporúčané dávkovanie

Užite 1 tabletu denne s dostatočným množstvom vody.

Zloženie

Objemové činidlá (mikrokryštalická celulóza, hydroxypropylmethyl-celulóza), fosforečnan vápenatý, síran draselný, oxid horečnatý, kyselina L-askorbová, DL-alfa-tokoferylacetát, uhličitan vápenatý, protihrudkovacie látky (stearan horečnatý, kyselina steárová), nikotínamid, síran železnatý, retinyl-acetát, D-pantotenát vápenatý, oxid zinočnatý, síran meďnatý, síran mangánatý, pyridoxínhydrochlorid, extrakt z čierneho korenia (Piper nigrum), cholekalciferol, tiamínmononitrát, riboflavín, farbivo (žltý oxid železa), kyselina pteroylmonoglutámová, D-biotín, chlorid chromitý, jodid draselný, seleničitan sodný, oxid kremičitý, fylochinón, kyanokobalamín.

Upozornenie

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5 - 25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70 %, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Detaily produktu
#11_076
Recenzie

Napíšte svoju recenziu

Vitamin Complex BioTechUSA, 60 tbl

Vitamin Complex BioTechUSA, 60 tbl

Vitamin Complex je špeciálny výživový doplnok obsahujúci dôležité vitamíny a minerálne látky. Účinné látky komplexu prekrvujú všetky časti tela.

Napíšte svoju recenziu
Produkty v rovnakej kategórii: 5