Najnovší článok

Vyhľadávanie

  Vitality complex GymBeam, 120 tbl
  • Vitality complex GymBeam, 120 tbl

  Vitality complex GymBeam, 120 tbl

  #17_011

  Multivitamín Vitality complex je súbor minerálov, vitamínov a antioxidantov, ktoré pokrývajú dennú výživovú potrebu každého športovca.

  11,95 €
  S DPH
  Množstvo
  Skladom

  Popis

  Multivitamín pre dopĺňanie optimálneho množstva vitamínov a minerálov 


  Multivitamín Vitality complex je súbor minerálov, vitamínov a antioxidantov, ktoré pokrývajú dennú výživovú potrebu každého športovca. Komplex pozostáva z optimálnej dávky vitamínov C, E a vitamínov skupiny B. Navyše obsahuje aj ďalšie aktívne zložky, ako je ginko biloba, či minerály, ako zinok, kremík, chróm, železo a horčík.

  Multivitamín Vitality complex slúži na pokrytie dennej výživovej potreby a doplnenie potrebných vitamínov a minerálov, ktoré telo športovca potrebuje. To je každý deň namáhané, a tak si vyžaduje vyšší príjem životne dôležitých látok na zdolávanie každodenného stresu, energetických nárokov či únavy. Vďaka obsahu vitamínu C, E a vitamínov skupiny B tak zabezpečí správne fungovanie imunitného systému a zníži pocit únavy a vyčerpania. Vitamín C tiež prispieva k normálnej tvorbe kolagénu, správnej funkcii krvných ciev, pokožky, ďasien a k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Vitamíny skupiny B prispievajú k udržaniu zdravého zraku a pokožky.

  Prospešné elektrolyty, ako horčík či zinok sa postarajú o správnu látkovú premenu dôležitú pre tvorbu energie. Zinok navyše prispieva k plodnosti, správnej reprodukčnej funkcii či k udržaniu zdravých kostí, vlasov a nechtov. Horčík sa zase postará o správnu funkciu psychiky a svalov, a prítomnosť chrómu zabezpečí udržanie normálnej hladiny glukózy v krvi. Komplex obsahuje aj ďalšie aktívne zložky, ako je extrakt z ginko biloba či koenzým Q10.

  Výhody:

  • pokrýva optimálne denné množstvo vitamínov a minerálov
  • obsahuje 11 vitamínov
  • nachádza sa v ňom 5 dôležitých minerálnych látok
  • obohatený o ďalšie aktívne látky
  • posilňuje imunitný systém
  • pomáha v boji proti únave a stresu
  • podporuje zdravie nechtov, vlasov, zubov a pokožky
  • zvyšuje hladinu energie
  • chráni bunky pred oxidačným stresom

  Odporúčané dávkovanie

  Užite 2 tablety denne.

  Upozornenie

  Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Vitamíny a minerálne látky obsiahnuté v tabletách sú náchylné na vlhkosť, kvôli čomu môžu zmeniť svoj vzhľad (škvrny, tmavé bodky). Na kvalitu vitamínov nemá zmena farby vplyv.

  Skladovanie

  Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

  Detaily produktu
  #17_011
  8588006485660

  Vitamín C (kyselina L-askorbová), oxid horečnatý, glukonát zinočnatý, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), extrakt z prasličky roľnej (Equisetum arvense), kvasnice selénu, cholín bitartrát, hesperidín, vitamín E (D-alfa-tokoferylacetát), prášok z ruže šípovej (Rosa canina), echinacea extrakt (Echinacea purpurea), kyselina alfa lipoová, protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), ginkgo biloba extrakt (Ginkgo biloba), DigeZyme® (alfa-amyláza, proteáza, laktáza, lipáza, celuláza) vitamín B3 (nikotínamid), fumarát železnatý, vitamín B5 (kyselina pantoténová), koenzým Q10, vitamín B7 (D-biotín), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B2 (riboflavín), pikolinát chrómu, vitamín B1 (tiamín mononitrát), vitamín B12 (kyanokobalamín), vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglutámová).

  NUTRIČNÉ HODNOTY

  Veľkosť 1 dávky: 2 tbl

  2 tbl

  RVH (%)*

  Vitamín C

  500 mg

  625 %

  Vitamín E

  24 mg

  200 %

  Vitamín B1

  2,2 mg

  200 %

  Vitamín B2

  2,8 mg

  200 %

  Vitamín B3

  32 mg

  200 %

  Vitamín B5

  12 mg

  200 %

  Vitamín B6

  2,8 mg

  200 %

  Vitamín B7

  100 µg

  200 %

  Vitamín B9

  400 µg

  200 %

  Vitamín B12

  5 µg

  200 %

  Horčík

  120 mg

  32 %

  Zinok

  20 mg

  200 %

  Železo

  7 mg

  50 %

  Chróm

  200 µg

  500 %

  Selén

  110 µg

  200 %

  Cholín bitartrát

  50 mg

  200 %

  Hesperidín

  50 mg

  -

  Kyselina alfa lipoová

  40 mg

  -

  Koenzým Q10

  10 mg

  -

  DigeZyme®

  40 mg

  -

  Prášok z ruže šípovej (Rosa canina)

  40 mg

  -

  Echinacea extrakt (Echinacea purpurea)

  40 mg

  -

  Ginkgo biloba extrakt (Ginkgo biloba)

  40 mg

  -

  Extrakt z prasličky roľnej (Equisetum arvense)

  10 mg

  -

  * Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal).