Vegefiit Protein - Amix Nutrition

#13_065

Bielkovinový produkt rastlinného pôvodu.

Príchuť
Hmotnosť
19,90 €
s DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

GreenDay® Vegefiit Protein je perfektné riešenie pre každého, kto hľadá bielkovinový produkt rastlinného pôvodu. Skladá sa z hrachového bielkovinového izolátu Pisane®, ryžového proteínu a sójového proteínu obohatené o proteázové enzýmy Aminogen®, viaczrnný matrix ModCarb™ a ovocno-zeleninový komplex FIIT-ns®. GreenDay® Vegefiit Protein poskytuje 75% proteínového obsahu, je úplne rastlinného pôvodu.

ModCarb™ je komplex sacharidov, ktorý predstavuje prelom v oblasti výživových doplnkov zameraných na energiu a silu. Je tvorená piatimi zdravými zrnami neobsahujúcimi lepok - ovos, quinoa, amarant, pohánka a proso. Dodáva komplexné sacharidy bohaté na výživu, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšiu absorpciu a postupné využitie v tele.

Fiit-ns® je patentovaná zmes extraktov z grapefruitu, hrozna, zeleného čaju, guarany a čiernej mrkvy, ktorá prináša silné antioxidačné vlastnosti z rôznych polyfenolov.

Aminogen® je prírodne odvodená patentovaná rastlinná enzýmová zložka a perfektný pre každého, kto potrebuje podporovať jeho trávenie, najmä pre športovcov, ktorí vyžadujú špeciálnu stravu.

Výhody:

·        ľahko stráviteľný a vstrebateľný

·        rastlinný zdroj bielkovín

·        pomáha schudnúť a zároveň budovať svalovú hmotu

·        obsah bielkovín 75 % 

·        nízky obsah tuku


Odporúčané dávkovanie:
Zmiešajte 1 dávku (30 g) v 250 ml vody. Užite  2 – 3 dávky medzi jedlami, v závislosti od dennej potreby bielkovín.

Zloženie: Vegefiit proteín blend 87% (hrachový bielkovinový izolát Pisane®, ryžový proteín, sójový proteín); kakaový prášok, ModCarb ™ (bezlepkovej ovsené otruby, quinoa, amarant, pohánka, proso), ovocno-zeleninové extrakty a koncentráty FIIT-ns® (extrakt zeleného čaju, extrakt z guarany, extrakt z červených a bielych Groznom, extrakt z grapefruitu, extrakt z čiernej mrkvy, nikotínamid), aróma, patentovaný proteázu blend Aminogen ® (maltodextrín, proteázy), sladidlá: steviol glykozidy, sukralóza a acesulfam-K.

Alergény:
 Môže obsahovať stopy mlieka, vajec, sóje, lepku, kôrovcov, orieškov a arašidov.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.
 

Detaily produktu
#13_065
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: