Vegefiit Protein Amix Nutrition
  • Vegefiit Protein Amix Nutrition
  • Vegefiit Protein Amix Nutrition

Vegefiit Protein Amix Nutrition

#13_015

Vegefiit Protein je perfektné riešenie pre každého, kto hľadá proteín rastlinného pôvodu. Pomáha schudnúť a zároveň budovať svalovú hmotu.

Príchuť
Hmotnosť
19,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Bielkovinový produkt rastlinného pôvodu


GreenDay Vegefiit Protein
je perfektné riešenie pre každého, kto hľadá bielkovinový produkt rastlinného pôvodu. Skladá sa z hrachového bielkovinového izolátu Pisane®, ryžového proteínu a sójového proteínu obohatené o proteázové enzýmy Aminogen®, viaczrnný matrix ModCarb™ a ovocno-zeleninový komplex FIIT-ns®. GreenDay® Vegefiit Protein poskytuje 75 % proteínového obsahu, je úplne rastlinného pôvodu.

ModCarb™ je komplex sacharidov, ktorý predstavuje prelom v oblasti výživových doplnkov zameraných na energiu a silu. Je tvorená piatimi zdravými zrnami neobsahujúcimi lepok - ovos, quinoa, amarant, pohánka a proso. Dodáva komplexné sacharidy bohaté na výživu, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšiu absorpciu a postupné využitie v tele.

Fiit-ns® je patentovaná zmes extraktov z grapefruitu, hrozna, zeleného čaju, guarany a čiernej mrkvy, ktorá prináša silné antioxidačné vlastnosti z rôznych polyfenolov.

Aminogen® je prírodne odvodená patentovaná rastlinná enzýmová zložka a perfektný pre každého, kto potrebuje podporovať jeho trávenie, najmä pre športovcov, ktorí vyžadujú špeciálnu stravu.

Výhody:

  • ľahko stráviteľný a vstrebávateľný
  • rastlinný zdroj bielkovín
  • pomáha schudnúť a zároveň budovať svalovú hmotu
  • obsah bielkovín 75 %
  • nízky obsah tuku
  • vhodný pre vegetariánov a vegánov

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (30 g) v 250 ml vody. Užite  2 - 3 dávky medzi jedlami, v závislosti od dennej potreby bielkovín.

Upozornenie

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie

Uchovávajte mimo dosahu detí, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.

Detaily produktu
#13_015

Dvojitá čokoláda
Vegefiit proteín blend 87 % (hrachový bielkovinový izolát Pisane®, ryžový proteín, sójový proteín). Kakaový prášok, ModCarb™ (bezlepkovej ovsené otruby, quinoa, amarant, pohánka, proso). Ovocno-zeleninové extrakty a koncentráty FIIT-ns® (extrakt zeleného čaju, extrakt z guarany, extrakt z červených a bielych Groznom, extrakt z grapefruitu, extrakt z čiernej mrkvy, nikotínamid). Aróma, patentovaný proteázu blend Aminogen® (maltodextrín, proteázy), sladidlá: steviol glykozidy, sukralóza a acesulfam-K.

Alergény

Môže obsahovať stopy mlieka, vajec, sóje, lepku, kôrovcov, orieškov a arašidov.

Vegefiit Protein, aminokyslinový profil

Produkty v rovnakej kategórii: 4