Najnovší článok

Vyhľadávanie

Vegan Protein Kompava, 525 g
 • Vegan Protein Kompava, 525 g

Vegan Protein Kompava, 525 g

#14_001

Vegan Protein je 100 % prírodný vegánsky proteín s obsahom 65 % bielkovín. Má naozaj výbornú chuť, je ľahko vstrebateľný a nezaťažuje žalúdok.

Príchuť
21,91 €
19,50 € Zľava 11%
S DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

100 % prírodný vegánsky proteín


Vegan Protein je 100 % prírodný vegánsky proteín s obsahom 65 % bielkovín. Má naozaj výbornú chuť, je ľahko vstrebateľný a nezaťažuje žalúdok. Má naozaj výbornú chuť, je ľahko vstrebateľný a vôbec nezaťažuje žalúdok. Vegan Protein je obohatený o vitamíny skupiny B, vitamín D3 a o BCAA. Je bezlaktózový, vhodný pre celiatikov, vegánov, vegetariánov i diabetikov.

Rastlinný proteín so 60 % obsahom bielkovín, zložený z 3 druhov rastlinných proteínov – hrachový, konopný a ryžový. Vegan Protein je obohatený o rastlinné aminokyseliny BCAA, vďaka čomu dotvárajú kompletný aminoprofil a jedinečnosť produktu. Navyše obsahuje vitamíny skupiny B (vrátane vitamínu B12) a vitamín D3. Práve vitamíny D3 a B12 bývajú nedostatkovými vitamínmi u vegánov, pretože sa nenachádzajú v rastlinnej strave.


Vegan Protein vo forme proteínového nápoja zabezpečuje kvalitný proces regenerácie po akomkoľvek športovom výkone a udržiava organizmus v dobrom fyzickom stave a kondícii. Vďaka vitamínu D3 prispieva k správnemu vstrebávaniu vápnika a fosforu, k normálnej hladine vápnika v krvi, normálnej funkcii imunitného systému a podieľa sa na procese delenia buniek. Proteín je vhodné užívať pri cvičení, fyzickej námahe a aktívnom a zdravom životnom štýle, pre rast a tvorbu svalovej hmoty. Vegan Protein je sladený xylitolom a stéviou. Xylitol je bezpečný pre diabetikov, v tele sa metabolizuje pomaly, pričom zvyšuje pocit nasýtenia. Je bez príchute s príjemne sladkým a mierne chladivým efektom.

Vegan Protein neobsahuje sóju, lepok ani laktózu, neobsahuje GMO. Biekoviny nie sú upravované tepelnou ani chemickou denaturáciou. Nie sú použité suroviny, ktoré obsahujú alergény, lepok ani cholesterol, je ľahko stráviteľný a akceptovatel’ný organizmom.


Vegan Proteín obsahuje:

 • Konopný proteín - Z prírodných konopných semien s obsahom všetkých 10 esenciálnych aminokyselín, vysoký obsah esenciálnych mastných kyselín (77 % z celkového množstva tukov), vlákniny (21 %), vitamínu A, C, D, E a B komplexu a minerálov (Ca, Mg, Zn, Fe). Polynenasýtené mastné kyseliny má v optimálnom pomere.

 • Ryžový proteín - Získava sa vodnou extrakciou z čistej prepieranej ryže. Má vysoký obsah aminokyseliny glutamínu a dobrú stráviteľnosť až 95,6 +/- 1,1 % (PD value). Základné aminokyselinové spektrum má veľmi blízke základnému AA spektru materského mlieka: 96 %. V spojení s konopným a hrachovým proteínom vytvárajú komplexné aminokyselinové spektrum.

 • Hrachový proteín - Vynikajúcou vlastnosťou hrachového proteínu je schopnosť znižovať hladinu hormónu ghrelínu, ktorý vylučuje prázdny žalúdok. Hrachový proteín zotrváva v žalúdku dlhšiu dobu a tým spomal’uje vylučovanie tohto hormónu. Je vyrábaný Belgickou firmou v prvotriednej kvalite a vysokej nutričnej hodnote.

 • Vitamíny skupiny B - Prispievajú k zvýšeniu energie a zlepšeniu pamäte, ich obsah v 1 dávke je až 50 %.

 • Rastlinné BCAA – Chránia svalové tkanivo počas a po tréningu.

Výhody:

 • obohatený o 65 % bielkovín
 • ideálne pre rast a tvorbu svalovej hmoty
 • vhodné pre vegánov, vegetariánov a paleo vyznávačov
 • vhodné pre ľudí s laktózovou intoleranciou, celiakiou a diabetikov
 • vhodné pre deti od 14 rokov

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 2 odmerky prášku (35 g) v 250 - 300 ml čistej vody alebo rastlinného mlieka a vypite.

Deti od 14 rokov
: 2 odmerky (35 g) prášku 1 – 2 x denne.
Dospelí: 2 odmerky (35 g) prášku 3 – 5 x denne.

Upozornenie

Nie je určený pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

No doping – výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Výrobok neobsahuje konzervačné látky, syntetické farbivá, ani geneticky modifikované suroviny.
Tento produkt prešiel schvaľovacím procesom o oznamovacej povinnosti pri uvádzaní výživových doplnkov na trh v SR, v súlade s výnosom MP SR a MZ SR č. 16826/2007- OL v platnom znení a novelou zákona č. 355/2007 Z. z.

Skladovanie

Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu malých detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte.

Detaily produktu
#14_001

Špecifické referencie

ean13
8586011214909

Hrachový izolát, konopný proteín a ryžový proteínový izolát, xylitol, kakaový prášok 22%-ný, rastlinné BCAA (4:1:1), xantan, stévia, arómy (podľa príchute), vitamínový mix, chlorid sodný, enzýmy, vitamín D3.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Veľkosť 1 dávky: 35 g

35 g

RVH (%)*

Energia

578 kJ

136 kcal

-

Tuky

z toho nasýtené mastné kyseliny

z toho mononenasýtené z toho polynenásytené

2,2 g

0,7 g

0,49 g

0,9 g

-

-

-

-

Sacharidy

z toho cukry

9,1 g

0 g

-

-

Vláknina

1,8 g

-

Bielkoviny

21 g

-

Soľ

0,08 g

-

Vitamín D3 (cholekalciferol)

400 IU/10mcg

-

Vitamín B1 (tiamín)

0,7 mg

-

Vitamín B2 (riboflavín)

0,8 mg

-

Vitamín B3 (nikotínamid)

9 mg

-

Vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid)

1 mg

-

Vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý)

3 mg

-

Vitamín B12 (kyanokobalamín)

0,1 mg

-

Vitamín C (Kyselina L-askorbová)

30 mg

-

Vitamín E (DL-alfa tokoferylacetát)

5 mg

-

Vitamín H (D-biotín)

0,075 mg

-

Folát (kys. pteroylmonoglutámová)

0,1 mg

-

* Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal).