Najnovší článok

Vyhľadávanie

Vegan Multivitamin BioTechUSA, 60 tbl
  • Vegan Multivitamin BioTechUSA, 60 tbl

Vegan Multivitamin BioTechUSA, 60 tbl

#11_009

Vegan Multivitamin obsahujú 12 druhov vitamínov a 10 druhov minerálnych látok a dajú sa dokonale zaradiť do vegánskej aj vegetariánskej stravy.

16,90 €
S DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

Multivitamíny vhodné pre vegetariánov a vegánov


Vegan Multivitamin obsahujú 12 druhov vitamínov a 10 druhov minerálnych látok a dajú sa dokonale zaradiť do vegánskej aj vegetariánskej stravy. Vhodné pre športovcov, ktorí k svojmu jedálničku hľadajú doplnky bez obsahu zložiek živočíšneho pôvodu. Čoraz viac ľudí prechádza na stravu bez zložiek živočíšneho pôvodu alebo sa čoraz viac ľudí aspoň snaží o zníženie konzumácie mäsa. Našťastie, to vôbec nemusí ovplyvňovať vaše ciele súvisiace s tréningom a kulturistikou, pretože ich dosiahnutie dokáže účinne podporiť aj správne zostavený jedálniček bez surovín živočíšneho pôvodu.

Ak žijete aktívny život, práve držíte diétu, budujete svalovú hmotu alebo máte iný cieľ, ktorý si vyžaduje zvýšený prísun vitamínov, potom je aj pre vegána dôležité venovať pozornosť primeranému prísunu mikroživín pre zaistenie optimálneho zásobovania vitamínmi a minerálnymi látkami.

Tablety máju premyslené zloženie, okrem iného so zvýšeným obsahom vitamínov B2, B12 a selénu prispieva k podpore potrieb vegánov. Takto môžete popri pravidelnom pohybe a vyváženej strave ešte niečím prispieť k správnemu prísunu vitamínov.


IMUNITNÝ SYSTÉM
Produkt okrem kyseliny listovej obsahuje aj vitamíny A, D, C, B6 a B12, ďalej zinok, železo a selén, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému.

KOSTI, CIEVY A CHRUPAVKY
Produkt obsahuje vitamín D, vápnik, zinok, horčík, fosfor a mangán, čím prispieva k udržaniu zdravých kostí. Produkt obsahuje aj vitamín C, ktorý prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a tým k správnej funkcii kostí, ciev a chrupaviek.

SVALY
Produkt obsahuje vápnik a horčík, ktoré prispievajú k normálnemu fungovaniu svalov a vitamín D, ktorý prispieva k udržaniu správneho fungovania svalov.

VLASY A NECHTY
Spomedzi účinných látok multivitamínu biotín prispieva k udržaniu zdravých vlasov, zatiaľ čo zinok a selén prispievajú k udržaniu zdravých vlasov a nechtov.

ENERGIA
Niacín (vitamín B3), riboflavín (vitamín B2), vitamíny B6 a B12, tiamín (vitamín B1), biotín (vitamín B7), kyselina pantoténová, vitamín C, železo, vápnik a horčík, fosfor, mangán a jód, ktoré tento výrobok obsahuje, prispievajú k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, navyše vitamín C, niacín, riboflavín, kyselina pantoténová, kyselina listová, vitamín B6, vitamín B12, horčík a železo prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy.

ANTIOXIDAČNÝ ÚČINOK
Produkt obsahuje vitamíny E a C, riboflavín (vitamín B2), zinok, mangán a selén, ktoré prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Výhody:

  • 12 druhov vitamínov
  • 10 druhov minerálnych látok
  • vhodné pre vegetariánov a vegánov
  • neobsahuje lepok
  • ľahko sa prehĺta - filmom obalená tableta

Odporúčané dávkovanie

Užívajte 1 tabletu denne počas jedla s pohárom vody. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Upozornenie

Uskladňujte mimo dosahu malých detí! Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neodporúča sa deťom, tehotným a dojčiacim ženám.

Skladovanie

Uchovávajte na chladnom, suchom mieste.

Detaily produktu
#11_009

Vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, objemové činidlo (celulózový gél), oxid horečnatý, kyselina L askorbová, povlak [stabilizátory (očkovaný kopolymér polyvinylalkoholu s polyetylénglykolom, polyvinylalkohol), protihrudkujúce látky (mastenec, mono a diglyceridy mastných kyselín), farbivo (oxidy a hydroxidy železa)], fumaran železnatý, DL alfa tokoferyl acetát, protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý), nikotínamid, oxid zinočnatý, retinyl acetát, kyanokobalamín, síran mangánatý, D pantotenát vápenatý, kolekalciferol, tiamínmononitrát, pyridoxínhydrochlorid, riboflavín [riboflavín, objemové činidlo (hydroxypropylmetyl celulóza)], kyselina pteroylmonoglutámová, jodid draselný, seleničitan sodný, chlorid chromitý, molybdénan sodný (molybdén (VI)), D biotín.

Alergény
Vyrobené v závode, kde sa vyrábajú potraviny obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Veľkosť 1 dávky: 1 tbl

1 tbl

RVH (%)*

Vitamín A

1650 µg

206 %

Vitamín C

120 µg

150 %

Vitamín D

10 µg

200 %

Vitamín E

13,4 mg

112 %

Tiamín

3 mg

273 %

Riboflavín

4 mg

286 %

Niacín (nikotínamid)

30 mg

188 %

Vitamín B6

3 mg

214 %

Kyselina listová

400 µg

200 %

Vitamín B12

25 µg

1000 %

Biotín

15 µg

30 %

Kyselina pantoténová

10 mg

167 %

Vápník

120 mg

15 %

Fosfor

105 mg

15 %

Železo

17 mg

121 %

Jód

150 µg

100 %

Horčík

100 mg

27 %

Zinok

15 mg

150 %

Selén

50 µg

91 %

Mangán

4 µg

200 %

Chróm

15 µg

38 %

Molybdén

15 µg

30 %

* Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal).