• Novinka
  • Vegan BCAA BioTechUSA, 360 g, nutričné hodnoty

Vegan BCAA BioTechUSA, 360 g

#11_006

Vegan BCAA je vhodný pre športovcov, ktorí k svojmu pestrému jedálničku hľadajú doplnky bez obsahu zložiek živočíšneho pôvodu.

Príchuť
24,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

BCAA vhodné pre vegánov


Vegan BCAA
je vhodný aj pre tých, ktorí k svojmu pestrému jedálničku hľadajú doplnky bez obsahu zložiek živočíšneho pôvodu. Čoraz viac ľudí prechádza na stravu bez zložiek živočíšneho pôvodu alebo sa čoraz viac ľudí aspoň snaží o zníženie konzumácie mäsa. Našťastie, to vôbec nemusí ovplyvňovať vaše ciele súvisiace s tréningom a kulturistikou, pretože ich dosiahnutie dokáže účinne podporiť aj správne zostavený jedálniček bez surovín živočíšneho pôvodu.

Počas intenzívneho tréningu môže rýchlo dôjsť k únave, čo okrem úrovne vašej kondície ovplyvňuje aj správna výživa a dobre štruktúrovaný tréning. Ochutený práškový prípravok s aminokyselinami Vegan BCAA od BioTechUSA obsahuje aminokyseliny leucín, izoleucín a valín v pomere 2:1:1, ktoré sú dôležitými zložkami svalových bielkovín. Bielkoviny sa skladajú z aminokyselín a podporujú udržiavanie a rast svalovej hmoty. Do prípravku bol navyše pridali aj vitamín B6, ktorý prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania.

VIAC O BCAA

Výhody:

  • neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu
  • 6 g BCAA v každej dávke
  • aminokyseliny leucín, izoleucín a valín v pomere 2:1:1
  • obohatený o vitamínom B6
  • bez cukru
  • bez lepku
  • neobsahuje konzervačné látky
  • balenie Less Plastic More Care

Odporúčané dávkovanie

Rozmiešajte jednu dávku (9 g = 2 vrchovaté odmerky = 2 polievkové lyžice ) v 300 ml vody. Užívajte 15 minút pred tréningom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Upozornenie

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste. Po otvorení nevyberajte vrecúško so silikagélom.

Detaily produktu
#11_006

Broskyňový ľadový čaj

Instantný L-leucín (L-leucín, emulgátor: lecitíny) 33 %, L-izoleucín 17 %, L-valín 17 %, inulín, arómy, kyselina (kyselina citrónová), instantný čierny čaj (Camellia sinensis) extrakt z listov, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), sladidlo (sukralóza), soľ, pyridoxínhydrochlorid.

Citrón

Instantný L leucín (L-leucín, emulgátor: lecitíny) 33 %, L-izoleucín 17 %, L-valín 17 %, inulín, arómy, kyselina (kyselina citrónová), prášok z citrónovej kôry, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), sladidlo (sukralóza), soľ.

Alergény
Vyrobené v závode kde sa vyrábajú potraviny obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, kôrovce, oxid siričitý a orechy. Produkt je vhodný aj pre vegánov.

Produkty v rovnakej kategórii: 14

Kód: #27_019

Značka: Nutrend

BCAA 2:1:1 Nutrend, 150 tbl

Aminokyseliny L-leucín, L-izoleucín, L-valín vo vyváženom pomere 2:1:1. Obsah BCAA v každej tablete je 1000 mg. Zlepšenie regenerácie po fyzickom výkone.

Cena 21,85 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #11_031

Značka: BioTechUSA

BCAA + B6 BioTechUSA

BCAA + B6 obsahuje aminokyseliny: Leucín, Izoleucín a Valín v pomere 2:1:1. Obohatené o vitamín B6. Zlepšuje regeneráciu a podporuje rast svalstva.

Cena 12,10 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #11_046

Značka: BioTechUSA

BCAA Zero BioTechUSA

BCAA Zero profesionálne ochutené aminokyseliny so zložkami, ktoré chránia svaly pred poškodením a urýchľujú rast svalovej hmoty.

Cena 23,15 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #11_051

Značka: BioTechUSA

100% BCAA BioTechUSA, 400 g

Prírodný, 100% čistý aminokyselinový prípravok v práškovej forme s obsahom BCAA v pomere 2:1:1. BCAA zlepšujú a urýchľujú regeneráciu po tréningu.

Cena 25,40 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]