• Novinka
Vegan Amino BioTechUSA, 300 tbl
  • Vegan Amino BioTechUSA, 300 tbl
  • Vegan Amino BioTechUSA, 300 tbl, nutričné hodnoty

Vegan Amino BioTechUSA, 300 tbl

#11_007

Vegan Amino sú aminokyseliny z viacerých zdrojov. Vhodné pre športovcov, ktorí k svojmu jedálničku hľadajú doplnky bez obsahu zložiek živočíšneho pôvodu.

19,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Aminokyseliny v tabletách


Vegan Amino sú aminokyseliny z viacerých zdrojov. Vhodné pre športovcov, ktorí k svojmu jedálničku hľadajú doplnky bez obsahu zložiek živočíšneho pôvodu. Čoraz viac ľudí prechádza na stravu bez zložiek živočíšneho pôvodu alebo sa čoraz viac ľudí aspoň snaží o zníženie konzumácie mäsa. Našťastie, to vôbec nemusí ovplyvňovať vaše ciele súvisiace s tréningom a kulturistikou, pretože ich dosiahnutie dokáže účinne podporiť aj správne zostavený jedálniček bez surovín živočíšneho pôvodu.

Medzi hlavné zložky živých buniek patria bielkoviny, ktorých základnými stavebnými jednotkami sú aminokyseliny; poznáme 20 takýchto aminokyselín, ktoré sa podieľajú na tvorbe bielkovín. Počas intenzívneho tréningu môže rýchlo dôjsť k únave, čo okrem úrovne vašej kondície ovplyvňuje aj správna výživa a dobre štruktúrovaný tréning. Ochutený práškový prípravok s aminokyselinami Vegan BCAA od BioTechUSA obsahuje aminokyseliny leucín, izoleucín a valín v pomere 2:1:1, ktoré sú dôležitými zložkami svalových bielkovín. Bielkoviny sa skladajú z aminokyselín a podporujú udržiavanie a rast svalovej hmoty. Do prípravku bol navyše pridali aj vitamín B6, ktorý prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania.

VIAC O BCAA

Výhody:

  • aminokyseliny z viacerých zdrojov
  • 5050 mg aminokyselín v dennej dávke
  • obsahuje glutamínové peptidy
  • ideálne pre tých, ktorí hľadajú prípravok vo forme tabliet
  • vhodné na doplnenie vegánskej stravy

Odporúčané dávkovanie

Užívajte 2x4 tablety denne s pohárom vody. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Zloženie

Objemové činidlo (celulózový gél), glutamínový peptid (obsahuje pšenicu), sójový proteínový izolát, hrachový proteínový izolát, povlaková látka [stabilizátory (očkovaný kopolymér polyvinylalkoholu s polyetylénglykolom, polyvinylalkohol), protihrudkujúce látky (mastenec, mono a diglyceridy mastných kyselín), farbivo (oxidy a hydroxidy železa)], instantný L-leucín (L-leucín, emulgátor: lecitíny), L-glutamín, protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý), L-izoleucín, L-valín.

Alergény
Vyrobené v závode, kde sa vyrábajú potraviny obsahujúce mlieko, vajce, lepok, sóju, kôrovce, ryby, oxid siričitý a orechy.

Upozornenie

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste. Po otvorení nevyberajte vrecúško so silikagélom.

Detaily produktu
#11_007
Produkty v rovnakej kategórii: 12