Ultrapure Creatine Monohydrate - Scitec Nutrition

#12_069

Ultračistý kreatín monohydrát vysokej kvaliy.

Príchuť
Hmotnosť
18,72 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Kreatín je organickou látkou s obsahom dusíka, vyskytujúcou sa v organizmoch stavovcov. Až 95% kreatínu v organizme sa nachádza v kostrovom svalstve. Tieto bunky dokážu skladovať väčšie množstvo kreatínu, než aké dokážeme prijať v každodennej strave, alebo aké množstvo dokáže naše telo vyprodukovať. Užívaním kreatínu vo forme doplnku výživy sú schopné tvoje svaly zadržiavať väčšie množstvo kreatínu. Je vedecky dokázané, že kreatín v 3g-vých denných dávkach, podporuje výkon pri cvikoch s krátkym časom trvania s výbušnou silou, vykonávaných s veľkou intenzitou, ako je napríklad posilňovanie alebo intervalový kardio tréning.*

* Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA).


Výhody:

·        ultračistý kreatín monohydrát

·        podporuje rast svalov

·        zvyšuje výkon a silu


Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 dávku (5 g) v 400 ml vody a užite po tréningu.

Zloženie: Kreatín monohydrát.

Upozornenie: Odporúčanú dennú dávku neprekračujte. Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy.

Alergény: Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, arašidov, lieskových orieškov, rýb a morských plodov.

Skladovanie: Uschovajte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu malých detí.

Detaily produktu
#12_069
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #18_004

Značka: MuscleTech

Cell-Tech - MuscleTech

Cell-Tech špičková kreatínová formulácia hardgainera. Kreatín, ktorý dodáva viacstupňovú kombináciu uhľohydrátov pre rýchlejšie budovanie svalovej hmoty.

Cena 21,20 €
Viac
Vypredané

Kód: #16_006

Značka: BSN

Creatine DNA - BSN

Creatine DNA je neochutený kreatín monohydrát podporuje rast a regeneráciu svalov, dodá energiu a silu, 3,5 g kreatínu v jednej dávke.

Cena 10,50 €
Viac
Vypredané