BioTechUSA Ulisses Shaper 90 kapsúl
  • BioTechUSA Ulisses Shaper 90 kapsúl
  • BioTechUSA Ulisses Shaper, nutričné hodnoty

Ulisses Shaper - BioTechUSA

#11_037

Ulisses Shaper spaľovač tukov vo forme kapsúl s obsahom 9 bylinných extraktov, Acetyl-L-karnitínom a CLA. Ideálny pre tých, ktorí chcú schudnúť.

Množstvo
19,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Komplexný spaľovač tukov obohatený o kofeín


Shape
r spaľovač tukov obsahuje 9 rôznych rastlinných výťažkov, ako je napríklad paprika, čierne korenie, koreň žihľavy indickej (coleus forskohlii), koreň púpavy, list zeleného čaju, zelené kávové zrná a semená guarany. Posledné tri slúžia ako prírodné zdroje kofeínu, ale obohatený je tiež o pridaný kofeín, aby poskytol viac energie pri tréningu. Populárne prísady, ako napríklad L-karnitín a L-tyrozín, sú tiež zložkami produktu, čo poukazuje na komplexnosť Shaperu. Okrem toho obsah chrómu vo výrobku prispieva k udržiavaniu normálnej hladiny glukózy v krvi.

Výhody:

  • ideálny pre tých, ktorí chcú schudnúť
  • pre tých, ktorí hľadajú komplexný doplnok s vysokým obsahom kofeínu*
  • termogénny prípravok so 14 účinnými látkami 
  • 9 druhov rastlinných výťažkov 
  • 120 µg chrómu (z pikolinátu chrómu)

*Vysoký obsah kofeínu (125 mg kofeínu/3 kapsuly).

Odporúčané dávkovanie

Užite 3 kapsuly denne s pohárom vody. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Zloženie

Acetyl-L-karnitín 23,8 %, kapsula [želatína, povlaková látka (šelak), farbivo (oxidy a hydroxidy železa), regulátor kyslosti (hydroxid amónny), regulátor kyslosti (hydroxid draselný)], CLA prášok [glyceridy (bohaté na CLA), sušený kukuričný sirup, kazeinát sodný (obsahuje mlieko), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý) stabilizátor (difosforečnany)] 14,3 %, extrakt zo zŕn zelenej kávy (Coffea canephora), extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis), extrakt z plodov pomarančovníka horkého (Citrus aurantium) (výťažok z horkých pomarančov, maltodextrín), kofeín bezvodý 3,57 %, L-Tyrozín, extrakt zo semien guarany (Paullinia cupana) (extrakt z guarany, kofeín), extrakt z bôbov kakaa (Theobroma cacao), extrakt z koreňa žihľavy indickej (Coleus Forskohlii), extrakt z koreňa púpavy lekárskej (Taraxacum officinale) (extrakt z koreňa púpavy lekárskej, maltodextrín), extrakt z plodov čierneho korenia (Piper nigrum) (Bioperine®), extrakt z plodov červenej papriky (Capricum annuum) (Capsimax®), chróm (pikolinát chromitý).

Alergény
Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce vajcia, lepok, zeler, kôrovce a oxid siričitý.

Upozornenie

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Obsahuje kofeín (125 mg kofeínu/100 ml hotového nápoja). Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste.

Detaily produktu
#11_037
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: