Protein Wafer

#11_010
BioTechUSA

Oblátky s čokoládovou polevou s vysokým obsahom bielkovín, ochutenou náplňou a bez pridaného cukru.* 

Príchuť
Hmotnosť
2,30 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Obľúbená pochúťka v novom šate 

Existuje niekoľko večných klasík, ktorých nikdy nemáte dosť. Oblátky sú jedny z nich. Tiež si z detstva pamätáte tie chrumkavé vrstvy oblátok a jemného krému? Aj tak, vzdali by ste sa ich zo strachu z vašej váhy? Nerobte to! Prichádza alternatíva priateľská k vašej postave a ešte dokonca viac! Plnka medzi ľahučkými vrstvami Protein Wafer nie je len chutná, ale aj užitočná. Vďaka svojmu komplexnému zloženiu s obsahom mliečneho, hrachového a hydrolyzovaného proteínu, môže byť skvelým doplnkom k vášmu dennému príjmu bielkovín. A to všetko koncentrované do neodolateľnej, chrumkavej pochúťky. Nebojte sa dať si snack a oslaďte si chvíľu! 

Výhody:

·        Vysoký obsah bielkovín (vanilka – 43%, káva – 42%)

·        Bez pridaného cukru*

·        Bohaté na vlákninu

·        Bez konzervantov

* Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry.

 

Pozrime sa na fakty! 

1 balenie obsahuje [35 g / 35.5 g (závisí od príchute) = 2 oblátky]

·        166 kcal energia

·        15 g bielkoviny

·        4 g cukor (príchuť káva)

·        7 g cukor (príchuť vanilka)

 

Ako, kedy a pre koho 

·        Môže byť skvelým prídavkom do vášho proteínového príjmu kedykoľvek chcete.

·        Odporúča sa, ak chcete niečo chutné a užitočné → pretože aj pochutnávanie môže byť s ohľadom na zdravie!

·        Ak nízky obsah cukru nestačí → pretože chcete viac ako len jednoduchú náhradu snacku.  


Proteín ako živina 

Proteín je základnou stavebnou jednotkou v našom tele. Je to zdroj živín pozostávajúci z aminokyselín produkovaných našim telom alebo prijímaných z externých zdrojov. Prispieva k udržiavaniu a rastu svalových tkanív. Zvýšený príjem proteínu potrebujete, ak športujete, ak chcete nabrať svalovú hmotu, ak chcete schudnúť alebo keď starnete. 

Rovnako ako všetky BioTechUSA produkty, aj Protein Wafer obsahuje bezpečné a starostlivo vybrané ingrediencie.

Hmotnosť: 35 g (1 dávka), 35.5 g (1 dávka)

Odporúčané dávkovanie: Kedykoľvek počas dňa.


Zloženie:

Káva: 
Protein Blend 48,6% (mliečny proteín, hydrolizovaný proteín, hrachový proteín), rastlinné oleje (palmový, bambucký), obohatená pšeničná múka (pšeničná múka, uhličitan vápenatý, elementárne železo, nikotínamid, tiamín-hydrochlorid), stabilizátor (polydextróza), emulgátor [lecitíny (sója), mono- a diglyceridy mastných kyselín], kakaová hmota, arómy, vláknina bambusová, odtučnený kakaový prášok, kukuričná múka, sójová múka, slnečnicový olej, kypriaca látka (uhličitany sodné), sladidlá (sukralóza, acesulfám K), soľ. Môže obsahovať stopy orechov.

Vanilka: Protein Blend 49,2% (mliečny proteín, hydrolizovaný proteín, hrachový proteín), rastlinné oleje (palmový, bambucký), obohatená pšeničná múka (pšeničná múka, uhličitan vápenatý, elementárne železo, nikotínamid, tiamín-hydrochlorid), stabilizátor (polydextróza), emulgátor [lecitíny (sója), mono- a diglyceridy mastných kyselín], arómy (obsahujú mlieko), vláknina bambusová, odtučnený kakaový prášok, kukuričná múka, sójová múka, slnečnicový olej, kypriaca látka (uhličitany sodné), sladidlá (sukralóza, acesulfám K), soľ. Môže obsahovať stopy orechov.

Skladovanie: Skladujte na chladnom, suchom mieste.

Detaily produktu
#11_010
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: