• Vypredané
Twin Core Ab Wheel Power System
  • Twin Core Ab Wheel Power System

Twin Core Ab Wheel Power System

#26_012

Twin Core Ab Wheel je sadá posilňovacích koliesok, kompaktné a ľahké prevedenie pre lepšiu mobilitu, protišmykové neoprénové rukoväte pre komfortný úchop.

15,90 €
S DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

Duálne posilňovacie kolieska
pre silnejšie a väčšie brušné svaly


Twin Core Ab Wheel je sadá posilňovacích koliesok, kompaktné a ľahké prevedenie pre lepšiu mobilitu, protišmykové neoprénové rukoväte pre komfortný úchop. Posilňovacie kolieska posilňujú ruky, ramená, brucho, nohy, boky a chrbát. Posilňovacie kolieska TWIN CORE sú vhodnou pomôckou pre posilnenie celého tela. Kolieska sú umiestnené na koncoch.

Twin Core Ab
 umožňuje robiť všetky cvičenia, ktoré pomáha budovať silnejšie a väčšie brušné svaly (six pack abs), spaľovať kalórie, budovať svalovú hmotu a zlepšovať celkovú výdrž.
 Zosilňuje a posilňuje vaše brucho, plecia, ruky a chrbát a dokonca zlepší a posilní tie, ktoré sú ťažko dosiahnuteľné na dolných a vnútorných svaloch brucha, a to všetko bez toho, aby ste museli robiť stovky sed-ľahov alebo skracovačiek. 


Vybudovanie silného a stabilného tela vám pomôže pri všetkých vašich fyzických činnostiach a pomáha znižovať riziko zranení. Twin Core Ab Wheel je super účinný pri posilňovaní vášho tela, nielen preto, že sa zameriava na vaše ABS, ale tiež preto, že pôsobí na svaly dolnej časti chrbta, ramien a rúk.


Vaša chrbtica si udržiava svoju perfektnú polohu, keď sú vaše základné svaly dobre vyvážené. To vám dáva dobré držanie tela a poskytuje pevný základ pre zvyšok vašich svalov a pohybov tela. Pomáha predchádzať bolestiam dolnej časti chrbta a zlepšuje športové výkony a každodenné pohyby.

Výhody:

  • účinná pomôcka pre intenzívne posilňovanie brušných svalov, rúk, ramenách a chrbta
  • neoprénové rukoväte poskytujú väčší komfort pri cvičení
  • kompaktné, skladné a ľahko prenosné
  • možno použiť pre všetky úrovne fyzickej zdatnosti
Detaily produktu
#26_012