Najnovší článok

Vyhľadávanie

  TST + GH BioTechUSA, 300 g
  • TST + GH BioTechUSA, 300 g

  TST + GH BioTechUSA, 300 g

  #11_035

  TST + GH reguluje tvorbu rastového hormónu s vysokým podielom aktívnych látok, aminokyselín, funkčných minerálov a vitamínu B.

  Príchuť
  28,90 €
  S DPH
  Množstvo
  Vypredané

  Popis

  TST + GH podporuje reguláciu tvorbu
  rastového hormónu


  TST + GH
   je obohatený o glutamín, ktorý hrá dôležitú úlohu v metabolizme. Funguje ako zdroj energie a tiež ako aminokyselina ktorá je stavebnou jednotkou bielkovín. Takmer 2/3 zo svalového tkaniva sa skladá z aminokyselín, preto je glutamín populárny doplnok stravy, medzi športovcami.

  Vitamín B6 prispieva k regulácii hormonálnej aktivity. Zinok prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi. Vitamín B5 sa podieľa na syntéze a metabolizme steroidných hormónov, vitamínu D a niektorých neurotransmiterov, ako aj k zníženiu únavy a vyčerpania.

  Rastový hormón
  je bielkovina pozostávajúca zo 191 aminokyselín, ktorý sa produkuje v prednom laloku hypofýzy. Je dôležitý pre rast tela počas dospievania. Počas spánku hypotalamus reguluje vylučovanie produkovaného rastového hormónu, ktorý podporuje syntézu bielkovín a obmedzuje ukladanie tuku v tele.

  Testosterón je najdôležitejší mužský hormón. U mužov je produkcia testosterónu v semenníkoch. U žien sú to vaječníky a nadobličky, ktoré produkujú minimálne množstvo testosterónu. Hlavnou funkciou testosterónu je udržiavať sexuálnu výkonnosť, ale je tiež dôležitý pri budovaní svalovej hmoty a prispieva k zdravému zloženiu tela. To zohráva dôležitú úlohu v tom, akú majú muži náladu a zvyšuje vašu hladinu energie. Postupom času však telo produkuje menej a menej testosterónu, takže sa odporúča zvýšiť jeho tvorbu prirodzenými prostriedkami: prostredníctvom cvičenia, zdravej stravy a doplnkami výživy.

  VIAC O TESTOSTERÓNE

  Odporúčané dávkovanie

  Zmiešajte 1 dávku (6 g) v 200 ml vody a užite pred spaním.

  Upozornenie

  Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Určené len pre mužov nad 18 rokov. Neužívajte, ak máte akékoľvek zdravotné problémy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

  Skladovanie

  Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste. Po otvorení nevyberajte vrecúško so silikagélom.

  Detaily produktu
  #11_035

  Pomaranč
  Kyselina D-asparágová 47,5 %, L-arginín alfa-ketoglutarát 12 %, L-karnitín L-tartrát 12 %, L-Glutamín 8 %, L-lyzín hydrochlorid 8 %, L-Ornitín hydrochlorid 5,5 %, arómy, oxid horečnatý, sladidlo (sukralóza), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), regulátor kyslosti (uhličitan sodný), D-pantotenát vápenatý, oxid zinočnatý, farbivá (tartrazín, Allura červená AC)*, pyridoxínhydro-chlorid. *Môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.

  Alergény
  Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju, zeler, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

  NUTRIČNÉ HODNOTY

  Veľkosť 1 dávky: 6 g

  RVH (%)*

  Energia

  96 kJ

  23 kcal

  1 %

  Tuky

  z toho nasýtené mastné kyseliny

  0 g

  0 g

  0 %

  0 %

  Sacharidy

  z toho cukry

  0,9 g

  <0,5 g

  0 %

  0 %

  Bielkoviny

  4,7 g

  9 %

  Soľ

  0 g

  0 %

  Vitamín B6

  0,93 mg

  67 %

  Vitamín B5 (kyselina pantoténová)

  5,2 mg

  87 %

  Zinok

  2,7 mg

  27 %

  Horčík

  58,7 mg

  16 %

  Kyselina D-asparágová

  2850 mg

  -

  L-karnitín L-tartrát

  z toho L-karnitín

  714 mg

  487 mg

  -

  -

  L-arginín alfa-ketoglutarát

  z toho L-arginín

  714 mg

  469 mg

  -

  -

  L-lyzín hydrochlorid

  z toho L-lyzín

  476 mg

  380 mg

  -

  -

  L-ornitín hydrochlorid

  z toho L-ornitín

  333 mg

  261 mg

  -

  -

  L-glutamín

  476 mg

  -

  * Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal).