Najnovší článok

Vyhľadávanie

Tribulus Terrestris GymBeam, 240 tbl
  • Tribulus Terrestris GymBeam, 240 tbl

Tribulus Terrestris GymBeam, 240 tbl

#17_012

Tribulus Terrestris je silný extrakt, ktorý vyhľadávajú športovci túžiaci po zvýšení hladiny testosterónu, lepších športových výkonoch či raste svalov.

12,95 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Popis

Zvýšenie hladiny testosterónu, lepší športový výkonoch a rast svalov


Tribulus Terrestris je silný extrakt z kotvičníka zemného (Tribulus terrestris). Ten je známy svojim obsahom steroidných saponínov, ktoré vyhľadávajú športovci túžiaci po zvýšení hladiny testosterónu, lepších športových výkonoch či raste svalov. Má formu ľahko prehltateľných tabliet s obsahom 1200 mg tribulusu terrestris v jednej dennej dávke.

Tribulus Terrestris je vo svete fitness veľmi dobre známy silný extrakt z rastliny kotvičník zemný. Jej účinnou zložkou je najmä 90 % saponínov, ktoré sú známe ako prírodná náhrada steroidov. Bežne sa zvykne pridávať do produktov určených na zvýšenie výkonu a sily. Tribulus Terrestris je tak obľúbený najmä u mužov, ktorí usilujú o zvýšenie hladiny testosterónu, lepšie športové výkony, regeneráciu či rast svalov.

Kotvičník zemný je navyše často spájaný aj s možným pozitívnym vplyvom na mužské zdravie, kde sa spomínajú sexuálne a reprodukčné funkcie. Rovnako tak je skúmaný pre svoje vlastnosti aj v ďalších oblastiach harmonizácie organizmu. Tribulus Terrestris má praktickú formu ľahko prehltateľných tabliet s obsahom 1200 mg tejto prírodnej náhrady steroidov v jednej dávke. Navyše neobsahuje žiadne živočíšne zložky a preto je vhodný aj pre vegánov.

Výhody:

  • je silný extrakt z rastliny kotvičník zemný
  • v jednej dávke obsahuje 1200 mg extraktu tribulusu terrestris
  • jeho účinnou zložkou je 90 % saponínov
  • je známy ako prírodná náhrada steroidov
  • patrí medzi bežné súčasti produktov, určených na zvýšenie sily a športového výkonu
  • je obľúbený u mužov, ktorí usilujú o zvýšenie hladiny testosterónu či rast svalov
  • je spájaný s vplyvom na mužské zdravie
  • má formu ľahko prehltateľných tabliet
  • je vhodný aj pre vegánov

Odporúčané dávkovanie

Užite 2 tablety denne.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Skladovanie

Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Detaily produktu
#17_012
8586022213649

Tribulus Terrestris extrakt 90 %, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlo (fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý).

NUTRIČNÉ HODNOTY

Veľkosť 1 dávky: 2 tbl

2 tbl

RVH (%)*

Tribulus Terrestris

1200 mg

-

* Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal).