Tribooster BioTechUSA
  • Tribooster BioTechUSA

Tribooster BioTechUSA, 60 tbl

#11_067

Tribooster s vysokou dávkou Tribulus terrestris je odporúčaný pre silových športovcov, ktorí chcú získať podporu pri dosahovaní svojich športových cieľov.

19,95 €
S DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Silný testosterónový booster v tabletách


Tribooster
 s vysokou dávkou Tribulus terrestris je odporúčaný pre silových športovcov, ktorí chcú získať podporu pri dosahovaní svojich športových cieľov. Tribooster je bezdopingový suplement. Tribooster je klinicky overenou formulou pre zvýšenie testosterónu.

Testosterón je najdôležitejší mužský pohlavný hormón (androgén) patriaci do skupiny anabolických steroidov. U mužov testosterón reguluje množstvo telesných procesov, medzi ktoré patria napríklad tvorba spermií, stabilné libido, kvalita kostí, distribúcia tuku, rast svalov, produkcia červených krviniek, udržanie vitality a pohody.

VIAC O TESTOSTERÓNE

Výhody:

  • zvyšuje silu a výkon
  • rýchlejší nárast s rysovanie svalovej hmoty
  • lepšia regenerácia
  • bezpečný výrobok bez dopingu

Odporúčané dávkovanie

Užite 1 tabletu denne s dostatočným množstvom vody.

Upozornenie

Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5 - 25 °C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70 %, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Detaily produktu
#11_067

95,2 % extrakt z Tribulus terrestris (kotvičník zemný) obsahujúci saponíny. Objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza, fosforečnan vápenatý). Protihrudkujúca látka (stearan horečnatý, oxid kremičitý). Leštiaca látka (hydroxypropylmetylcelulóza, polyvinylpyrolidón).

NUTRIČNÉ HODNOTY

Veľkosť 1 dávky: 1 tbl

1 tbl

RVH (%)*

Extrakt z Tribulus terrestris (kotvičník zemný)

2000 mg

-

* Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal).