BioTechUSA Tribooster 60 tabliet
  • BioTechUSA Tribooster 60 tabliet
  • BioTechUSA Tribooster, nutričné hodnoty

Tribooster - BioTechUSA

#11_075

Tribooster s vysokou dávkou Tribulus terrestris je odporúčaný pre silových športovcov, ktorí chcú získať podporu pri dosahovaní svojich športových cieľov.

Množstvo
16,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Silný testosterónový booster v tabletách


Tribooster
 s vysokou dávkou Tribulus terrestris je odporúčaný pre silových športovcov, ktorí chcú získať podporu pri dosahovaní svojich športových cieľov. Tribooster je bezdopingový suplement. Tribooster je klinicky overenou formulou pre zvýšenie testosterónu.

Testosterón je najdôležitejší mužský pohlavný hormón (androgén) patriaci do skupiny anabolických steroidov. U mužov testosterón reguluje množstvo telesných procesov, medzi ktoré patria napríklad tvorba spermií, stabilné libido, kvalita kostí, distribúcia tuku, rast svalov, produkcia červených krviniek, udržanie vitality a pohody.

VIAC O TESTOSTERÓNE


Výhody:

  • zvyšuje silu a výkon
  • rýchlejší nárast s rysovanie svalovej hmoty
  • lepšia regenerácia
  • bezpečný výrobok bez dopingu

Odporúčané dávkovanie

Užite 1 tabletu denne s dostatočným množstvom vody.

Zloženie

95,2 % extrakt z Tribulus terrestris (kotvičník zemný) obsahujúci saponíny. Objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza, fosforečnan vápenatý). Protihrudkujúca látka (stearan horečnatý, oxid kremičitý). Leštiaca látka (hydroxypropylmetylcelulóza, polyvinylpyrolidón).

Upozornenie

Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5 - 25 °C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70 %, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Detaily produktu
#11_075
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Kód: #11_137

Značka: BioTechUSA

Zero Syrup - BioTechUSA

Zero Syrup je lahodný nízkoenergetický sirup bez cukru a tuku, so sladidlami. Ideálne na dochutenie sladkých jedál ako sú napr.: palacinky, koláče, torty, pudingy a šľahačky.

Cena 4,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]
Produkty v rovnakej kategórii: 5

Kód: #11_035

Značka: BioTechUSA

TST+GH - BioTechUSA

TST+GH reguluje tvorbu rastového hormónu s vysokým podielom aktívnych látok, aminokyselín, funkčných minerálov a vitamínu B. 

Cena 25,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]