Metabolic Nutrition TRI-PEP 400 g
  • Metabolic Nutrition TRI-PEP 400 g
  • Metabolic Nutrition TRI-PEP, nutričné hodnoty

TRI-PEP - Metabolic Nutrition

#24_011

BCAA 2:1:1 pomáhajú zlepšovať regeneráciu, budujú svalovú hmotu a zvyšujú celkovú koncentráciu aminokyselín v krvi. Vytrvalosť, sila alebo objem svalov.

Príchuť
Hmotnosť
27,18 €
s DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

BCAA pre zlepšenie regenerácie


Technológia TRI-PEP® je navrhnutá pre maximálnu absorpciu a predlžuje dodávanie aminokyselín. Posúva BCAA na ďalšiu úroveň pomocou jedinečnej technológie spojenej s peptidom, aby sa zabezpečila najvyššia možná účinnosť v každom balení.

Či už je vaším cieľom vytrvalosť, sila alebo objem svalov, aminokyseliny s rozvetveným reťazcom pomáhajú zlepšovať regeneráciu, budujú svalovú hmotu a zvyšujú celkovú koncentráciu aminokyselín v krvi.

Ak zlyhajú aminokyseliny vo voľnej forme, TRI-PEP však vyniká jedinečnými peptidovými väzbami. Tieto spojené peptidy pomáhajú zvyšovať hladinu glykogénu, zlepšujú absorpciu a pomáhajú zvyšovať výdrž pri obmedzení rozkladu svalového tkaniva. Okrem toho TRI-PEP využíva exkluzívny proces HYDRA-SORB™, ktorý zlepšuje miešateľnosť a chuť.

Výhody:

  • zlepšuje regeneráciu
  • pomáha budovať svalovú hmotu
  • zvyšuje výkon 
  • obohatené o BCAA 2:1:1

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1- 2 odmerky v 250 – 300 ml vody a užite pred alebo po tréningu.

Alergény

Vyrobené v zariadenie spracúvajúce mlieko, sóju, vajcia, kôrovce, orechy, arašidy, lepok a výrobky z nich.

Upozornenie

Nie je vhodný osoby mladšie ako 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživový doplnok nie je náhradou pestrej a rozmanitej stravy.

Skladovanie

Skladujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu malých detí.

Detaily produktu
#24_011

Citronáda: 

Prirodzené a umelé aromatické citróny, kyselina citrónová, sukralóza, oxid kremičitý, FD&C Žltá 5, Žlté Lake Alum, lecitín, proteínový enzým.

Hrozno: 

Prírodné a umelé hroznové arómy, kyselina citrónová, sukralóza, oxid kremičitý, hroznový odtieň FD&C, hroznovité Lake Alum, lecitín, proteínový enzým.

Modrá malina: 

Prírodné a umelé príchute, sukralóza, draselná soľ Acesulfamu, kyselina citrónová, FD&C modrá # 1, modrá # 1 Alum Lake, oxid kremičitý, lecitín, proteínový enzým.

Zelené jablko: 

Prírodné a umelé arómy, sukralóza, draselná soľ Acesulfamu, kyselina citrónová, farba odtieňa zeleného jablka FD&C, zeleno-kyslé Lake FD&C, oxid kremičitý, lecitín, proteínový enzým.

Produkty v rovnakej kategórii: 25

Kód: #11_031

Značka: BioTechUSA

BCAA+B6 - BioTechUSA

BCAA + B6 obsahuje aminokyseliny: Leucín, Izoleucín a Valín v pomere 2:1:1. Obohatený o vitamín B6. Zlepšuje regeneráciu a podporuje rast svalstva.

Cena 11,50 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #16_004

Značka: BSN

Amino X - BSN

Amino X výživový doplnok aminokyselín s vysokým obsahom BCAA. Dodá energiu, chráni svaly a vynikajúco chuti. Bez obsahu cukru a kofeínu.

Cena 18,90 €
Viac
Vypredané

Kód: #11_051

Značka: BioTechUSA

100% BCAA - BioTechUSA

Prírodný, 100% čistý aminokyselinový prípravok v práškovej forme s obsahom BCAA v pomere 2:1:1. BCAA zlepšujú a urýchľujú regeneráciu po tréningu.

Cena 25,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #11_062

Značka: BioTechUSA

EAA ZERO - BioTechUSA

Esenciálne aminokyseliny sú nepostrádateľné pre ľudské telo, keďže ich nemôže samo vyprodukovať alebo len v množstvách, ktoré sú nedostatočné.

Cena 20,90 €
Viac
Posledné kusy na sklade

Kód: #11_032

Značka: BioTechUSA

BCAA 8:1:1 ZERO - BioTechUSA

Vo svete výživových doplnkov už majú esenciálne aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA) svoje nezastupiteľné. Patria medzi 9 esenciálnych aminokyselín.

Cena 19,50 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #27_019

Značka: Nutrend

BCAA 2:1:1 - Nutrend

Aminokyseliny L-leucín, L-izoleucín, L-valín vo vyváženom pomere 2:1:1. Obsah BCAA v každej tablete je 1000 mg. Zlepšenie regenerácie po fyzickom výkone.

Cena 23,70 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #11_053

Značka: BioTechUSA

AAKG 1000 - BioTechUSA

AAKG 1000 zlepšuje „napumpovanie“ svalov a tým sa do svalu dostane viac stavebných látok, ktoré zabezpečia lepší výkon počas tréningu.

Cena 15,50 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]