Tri-Creatine Malate - BioTechUSA

#11_050

Práškový tri kreatín malát.

Príchuť
Hmotnosť
13,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

TRI MOLEKULY KREATÍNU

Tri kreatín malát je prášok účinný pri zvyšovaní explozívnej sily, poháňaný 4500 mg tri kreatín malátu v každej dávke. Jedná sa o špeciálnu zmes vyrobenú z troch molekúl kreatínu, pripojených k jednej molekule kyseliny jablčnej. Spojenie sa prerušuje žalúdočnou kyselinou a uvoľňuje sa čistý kreatín, ktorý sa následne vstrebáva.

Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť v priebehu krátkodobých po sebe nasledujúcich dávok veľmi intenzívneho cvičenia. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 3 g kreatínu.

Výhody:

·        rýchle vstrebávanie kreatínu

·        zvyšuje silu a energiu

·        4500 mg tri kreatínu malát v každej dávke

Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 dávku (4,5 g) v 200 ml vody alebo ovocného džúsu a užívajte 20 minút pred tréningom. V netréningové dni užívajte 1 dávku ráno.

Zloženie: Tri-kreatín malát 100% (mikronizovaný kreatín monohydrát, kyselina jablčná).

Upozornenie: Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre dojčiace a tehotné ženy, pre osoby do 18 rokov a pre osoby, ktoré užívajú lieky. V prípade, že užívate lieky, užívanie prípravku konzultujte so svojím lekárom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5 – 25 °C a relatívnej vlhkosti vzduchu max. 70%, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Detaily produktu
#11_050
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: