Trans-X Professional - Scitec Nutrition

#12_068

Profesionálny keratínový komplex s extra zložkami.

Príchuť
Hmotnosť
34,97 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Trans-X Professional sa zakladá na báze Trans-X, a po mnohých stránkach ponúka omnoho viac. Tieto produkty boli vyhotovené pre zvyšovanie fyzického výkonu s vysokou intenzitou.

Trans-X Professional obsahuje silnú dávku najviac vedecky skúmaného druhu kreatínu. Je vedecky dokázané, že kreatín, v 3g-ových denných dávkach, podporuje zvyšovanie výkonu pri cvikoch s krátkym časom trvania s výbušnou silou, vykonávaných s veľkou intenzitou, ako je napríklad posilňovanie alebo intervalový kardio tréning (tento účinok sme už dosiahli užitím polovičnej dávky produktu).

95% kreatínu, nachádzajúceho sa v tele organizmu, možno nájsť v kostrovom svalstve. Napomáha pri zásobovaní energiou všetky bunky, v prvom rade bunky svalové, a to tým, že zvyšuje tvorbu adenozíntrifosfátu (ATP), ktorý slúži ako bunková energia pre svalovú kontrakciu (aj). Táto forma produktu obsahuje aj populárny „ATTACK“ Multi-Creatine matrix, s obsahom 5 druhov kreatínov; „G-BOMB“ matrix, viaczložkový glutamínový matrix s rôznymi formami glutamínov a iných látok z tejto „rodiny“; L-arginín, základnú látku pre tvorbu oxidu dusnatého (NO), beta alanín pre tvorbu karnozínu; AKG; výťažky z kyslého melóna; kyselinu alfa lipoovú; 4-hydroxi izoleucín; a mnoho ďalších dobre známych a populárnych účinných látok.

Formula obsahuje pre zvyšovanie hladiny inzulínu a doplnenie sacharidových zásob, veľkú dávku dextrózy, s vysokým glykemickým indexom. Produkt Trans-X Professional sme posilnili aj o kyselinu listovú, ktorá prispieva k tlmeniu vyčerpania a pocitu únavy, k normálnej syntéze aminokyselín, k normálnej tvorbe krvi, a k správnej činnosti imunitného systému.

* Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA).

Výhody:

·        podporuje imunitný systém

·        podporuje výkon a rast svalov

·        zvyšuje silu


Odporúčané dávkovanie: Počas nasycovacej fázy (prvých 7 dní užívania) užívajte denne maximálne 2 dávky (200 g), jednu po prebudení a ďalšiu 1 dávku po tréningu. Počas udržiavacej fázy užívajte denne maximálne 1 dávku (100 g) po tréningu alebo v netréningových dňoch 1 dávku po prebudení.

Zloženie:
 

Červený pomaranč: Dextróza, kreatín monohydrát, aróma (krvavý pomaranč), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), Beta alanín, L-glutamín, protispekavá látka (fosforečnan vápenatý), taurín, L-arginín base, L-glutamová kyselina, mikronizovaný L-glutamín, hydrogénfosforečnan horečnatý, Momordica charantia (plod) 15:1 extrakt, kreatín citrát, mikronizovaný kreatín monohydrát, kreatín bezvodý, kreatín pyruvát, kyselina alfa-lipoová, hydrogenfosforečnan draselný, dihydrogénfosforečnan draselný, L-alanín, L-ornitín HCl, farbivá (E124, E110), alfa-ketoglutarát vápenatý, Trigonella foenum-graecum (semeno) 20% extrakt, kyselina pteroylmonoglutamic.

Alergény: Produkt môže obsahovať stopy mlieka, vajec, gluténu, sóje, arašidov, orieškov, morských rýb a kôrovcov.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_068
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: