T.A.G. Trans Alanyl Glutamine - Metabolic Nutrition

#24_010

Ideálne riešenie pre opravu svalov, zníženie degradácie svalového tkaniva a zlepšenie regenerácie.

Príchuť
Hmotnosť
27,18 €
s DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

T.A.G.® alebo Trans Alanyl Glutamine je jediný skutočný glutamín zameraný na svaly. Vďaka svojej jedinečnej di-peptidovej väzbe T.A.G. vytvára ochranu celého svalu. T.A.G. je ideálnym riešením pre opravu svalov, zníženie degradácie svalového tkaniva a zlepšenie regenerácie.

 

Glutamín je základom pre športovcov a nadšencov fitnes, pretože má priaznivý vplyv na regeneráciu svalov a vplyv glutamínu na imunitný systém celého tela. Aj keď má glutamín mnoho výhod, ktoré pomáhajú zlepšovať výkon a zdravie, je často nedostatočne využívaný v doplnkových programoch kvôli zlej kinetike absorpcie. Avšak T.A.G. bol vedecky navrhnutý tak, aby poskytoval celú dávku glutamínu potrebnú pre jeho jedinečné spojenie s alanínom.

Výhody:

·        zlepšuje regeneráciu

·        zvyšuje výkon

·        pozitívne vplýva na imunitný systém

 

Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 dávku (10 g) v 200 – 250 ml vody alebo obľúbeného nápoja.

Zloženie:


Modrá malina: Prírodné a umelé arómy, sukralóza, draselná soľ Acesulfamu, kyselina citrónová, FD&C Blue #1, Alum Lake, oxid kremičitý, bielkovinový enzým s krížovou väzbou.

Ovocný punč:
Kyselina citrónová, prírodná a umelá aróma punčová aróma, sukralóza, FD&C Red 40, Red Lake, proteínový enzým s priečnou väzbou.

Zelené jablko:
Prírodné a umelé arómy, sukralóza, draselná soľ Acesulfamu, kyselina citrónová, zelený odtieň FD&C, zelený odtieň Alum Lake, oxid kremičitý, bielkovinový enzým s krížovou väzbou.

Alergény: Vyrobené v zariadenie spracúvajúce mlieko, sóju, vajcia, kôrovce, orechy, arašidy, lepok a výrobky z nich.

Upozornenie:
 Nie je vhodný osoby mladšie ako 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživový doplnok nie je náhradou pestrej a rozmanitej stravy.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu malých detí.

Detaily produktu
#24_010
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: