T-UP - Nutrex

#22_012

Zvýšenie hladiny prírodného testosterónu.

Príchuť
Množstvo
20,90 €
s DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

T-UP® Testosterone Booster zvyšuje latku v prirodzenom zvýšení hladiny testosterónu tým, že vám poskytuje vedecky skúmanú kyselinu D-asparágovú v klinickom množstve.

Zvýšenie hladín testosterónu je spojené s väčším prírastkom svalov, zvýšením sily a zlepšeným zotavením. Potrebná je len jedna dávka denne.

Na rozdiel od mnohých produktov, ktoré tvrdia, že zvyšujú prirodzený testosterón, sú účinky T-UP skutočné a podporené klinickou štúdiou.

V tejto klinickej štúdii zvýšila kyselina D-asparágová použitá v T-UP® hladinu testosterónu v priemere o 42% už po 12 dňoch používania. Zvýšená hladina testosterónu podporuje nárast sily, svalstva a zlepšenie regenerácie.


Výhody:

·        podporuje regeneráciu

·        zvyšuje hladinu testosterónu

·        pozitívne ovplyvňuje svalový rast

 

Odporúčané dávkovanie: Užite 4 kapsule raz denne medzi jedlami a zapite dostatočným množstvom vody. Užívať minimálne 60 dní.

Zloženie: Želatína, stearát horečnatý, oxid kremičitý, oxid titaničitý, FD&C Red 3, FD&C Red 40, FD&C Blue 1 a FD&C Yellow 6.

Upozornenie: Nie je vhodný deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživový doplnok nie je náhradou pestrej a rozmanitej stravy.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí.

Detaily produktu
#22_012
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #11_077

Značka: BioTechUSA

ZMAttack - BioTechUSA

Synergicky pôsobiaca formula optimalizujúca hladinu testosterónu, ktorá prirodzene prispieva k regulácii hormonálnej činnosti a správnemu fungovaniu imunitného systému.

Cena 11,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]