Scitec Nutrition T/GH 240 kapsúl
  • Scitec Nutrition T/GH 240 kapsúl
  • Scitec Nutrition T/GH, nutričné hodnoty

T/GH - Scitec Nutrition

#12_119

T/GH je obohatený o 12 účinných, dôkladne vyberaných zložiek, zabezpečuje komplexnú podporu hladiny testosterónu, rastu a optimalizácie výkonu.

Príchuť
Hmotnosť
15,59 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Podporuje hladinu testosterónu


T/GH
reprezentuje novú generáciu kategórie produktov. Až 12 účinných, dôkladne vyberaných zložiek, zabezpečuje komplexnú podporu hladiny testosterónu, rastu a optimalizácie výkonu. Obsahuje DAA (kyselinu D-asparágovú), a to vo vedecky skúmanom, 3 gramovom množstve, popri tom karnitíny a to pokročilé formy propionyl-L-karnitín a acetyl L-karnitín. Aminokyselinový komplex obsahuje aj pokročilé verzie AKG, arginín a ornitín.

VIAC O TESTOSTERÓNE


T/GH obsahuje vitamín D3, bór a iné životne dôležité minerálne látky, spomedzi ktorých zinok prispieva k normálnej plodnosti, reprodukčnej schopnosti a k udržiavaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi.

Vitamín-D prispieva k normálnej činnosti svalov a k zachovaniu normálnej činnosti imunitného systému.

Horčík prispieva hlavne k správnej bielkovinovej syntéze, k správne fungujúcemu nervovému systému (neurostransmisie a svalové kontrakcie, vrátane srdcového svalu), k znižovaniu únavy/ vyčerpanosti, k normálnym procesom tvorby energie, ako aj k rovnováhe elektrolytov.*

*Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC).

Výhody:

  • zvyšuje hladinu prirodzeného testosterónu
  • podporuje činnosť imunitného systému
  • podporuje syntézu bielkovín
  • znižuje únavu a vyčerpanosť

Odporúčané dávkovanie

Bez príchute: Vymiešajte denne 1 dávku (8 g – 2/3 dávkovacej odmerky) v 100 ml vody a vypite pred spánkom.

Čerešňa-vanilka: Vymiešajte denne 1 dávku (10 g – 1 dávkovaciu odmerku) v 200 ml vody a vypite pred spánkom.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte mimo dosahu detí.

Skladovanie

Skladujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_119

Bez príchute
Kyselina D-asparágová, L-arginín HCL, látka proti hrudkovateniu a spekaniu: fosfát trivápenatý; acetyl-L-karnitín HCL, glycín, L-arginín alfa-ketoglutarát 2:1, L-lyzín, propionyl L-karnitín, L-ornitín alfa-ketoglutarát 2:1, uhličitan horečnatý, kyselina bórová, zinok-sulfát-monohydrát, cholekalcyferol.

Čerešňa-vanilka
Kyselina D-asparágová, vanilková aróma, čerešňová aróma, L-arginín HCL, látka proti hrudkovateniu a spekaniu: fosfát trivápenatý; acetyl-L-karnitín HCL, glycín, L-arginín alfa-ketoglutarát 2:1, L-lyzín, propionyl L-karnitín, L-ornitín alfa-ketoglutarát 2:1, farbivo: síran amónny karamel, uhličitan horečnatý, sladidlá: acesulfám-K, sukralóza; kyselina bórová, zinok-sulfát-monohydrát, cholekalcyferol.

Alergény: Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním zložiek mlieka, vajec, lepku, sóje, lieskových orieškov, arašidov, zelera, rýb a kôrovcov.

Produkty v rovnakej kategórii: 5

Kód: #11_035

Značka: BioTechUSA

TST+GH - BioTechUSA

TST+GH reguluje tvorbu rastového hormónu s vysokým podielom aktívnych látok, aminokyselín, funkčných minerálov a vitamínu B. 

Cena 25,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #11_075

Značka: BioTechUSA

Tribooster - BioTechUSA

Tribooster s vysokou dávkou Tribulus terrestris je odporúčaný pre silových športovcov, ktorí chcú získať podporu pri dosahovaní svojich športových cieľov.

Cena 16,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]