Scitec Nutrition T-360 108 kapsúl
  • Scitec Nutrition T-360 108 kapsúl
  • Scitec Nutrition T-360, nutričné hodnoty

T-360 - Scitec Nutrition

#12_118

T-360 obsahuje 5 zložiek na zvýšenie hladiny testosterónu. Kombinácia účinných látok robí T-360 veľmi populárnym hlavne v kruhu tvrdo trénujúcich mužov.

Množstvo
23,40 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

5 zložkový tribulusový komplex


T-360
obsahuje 5 zložiek na zvýšenie hladiny testosterónu. Arginín je základnou látkou pre tvorbu oxidu dusnatého (NO). T-360 zabezpečuje aj L-karnitín acetyl L-karnitín a L-karnitín L-tartrát. Zinok prispieva k udržiavaniu normálnej hladiny testosterónu, k normálnej plodnosti, reprodukčnej schopnosti, a tiež k správnej syntéze bielkovín.* Kombinácia týchto účinných látok robí T-360 veľmi populárnym hlavne v kruhu tvrdo trénujúcich mužov.

*Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC).

Testosterón je najdôležitejší mužský pohlavný hormón (androgén) patriaci do skupiny anabolických steroidov. U mužov testosterón reguluje množstvo telesných procesov, medzi ktoré patria napríklad tvorba spermií, stabilné libido, kvalita kostí, distribúcia tuku, rast svalov, produkcia červených krviniek, udržanie vitality a pohody.

VIAC O TESTOSTERÓNE

Výhody:

  • zvyšuje hladinu prirodzeného testosterónu
  • podporuje libido a tým zvyšuje sexuálnu výkonnosť
  • podporuje syntézu bielkovín
  • podporuje tvorbu NO

Odporúčané dávkovanie

Užite 1 dávku (4 kapsuly) denne, 30 minút pred intenzívnym fyzickým zaťažením (šport, sexuálna aktivita). V netréningové dni užite 4-krát denne (1 kapsulu) pred jedlom. Odporúča sa užívať vo forme kúry, po uplynutí 12 týždňov je vhodné zaradiť 2 týždňovú pauzu.

Zloženie

L-arginín, výťažky Tribulus Terrestris, L-karnitín L-tartarát, Acetyl-L-karnitín HCL, transportná látka (stearát horečnatý), glukonát zinočnatý.

***Môže mať negatívne účinky na aktivitu a pozornosť detí.

Alergény

Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním zložiek mlieka, vajec, lepku, sóje, lieskových orieškov, arašidov, zelera, rýb a kôrovcov.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte mimo dosahu detí. V období liečby liekmi konzultujte užívanie produktu so svojim ošetrujúcim lekárom. Nie je vhodný pre cukrovkárov a osoby s vysokým krvným tlakom. Nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov.

Skladovanie

Skladujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_118
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #11_035

Značka: BioTechUSA

TST+GH - BioTechUSA

TST+GH reguluje tvorbu rastového hormónu s vysokým podielom aktívnych látok, aminokyselín, funkčných minerálov a vitamínu B. 

Cena 25,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #11_075

Značka: BioTechUSA

Tribooster - BioTechUSA

Tribooster s vysokou dávkou Tribulus terrestris je odporúčaný pre silových športovcov, ktorí chcú získať podporu pri dosahovaní svojich športových cieľov.

Cena 16,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #11_076

Značka: BioTechUSA

Wianabol - BioTechUSA

Wianabol s viac ako 40 účinnými látkami na zvýšenie hladiny testosterónu. Prispieva k prirodzenej tvorbe testosterónu, pomáha k rýchlejšiemu rastu svalov.

Cena 19,90 €
Viac
Skladom [1-3 prac. dní]