Superhero Scitec Nutrition, 285 g
  • Superhero Scitec Nutrition, 285 g
  • Superhero Scitec Nutrition, 285 g

Superhero Scitec Nutrition, 285 g

#12_023

Superhero je predtréningový prípravok. Obsahuje patentované aktívne zložky vysokej kvality. Znižuje pocit únavy, zvyšuje silu a energiu.

Príchuť
25,50 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Predtréningový super prípravok
pre aktívnych športovcov


Superhero
 je predtréningový prípravok. Znižuje pocit únavy, zvyšuje silu a energiu. Obsahuje predtým nepoužívané účinné látky, medzi nimi patentované aktívne zložky vysokej kvality. 

SABEET™ je výťažkom cvikly, nitrátovým zdrojom podporujúcim zvýšenie hladiny oxidu dusnatého (NO). Ak ho spárujeme s čistým L-citrulínom, ktorý je vynikajúcou látkou pre zvýšenie arginínu a NO, potom je výsledok okázalý.

Kyowa je patentovaný Cognizin® citikolin, životne dôležitá medzilátka pre syntézu fosfolipidov bunkovej membrány, fosfatidicholínu. Citicholin aktivuje centrálny cholinergický systém. AstraGin™ pozostáva z Astragalus-u a Panax Notoginseng-u a je sinergický s inými účinnými látkami produktu SUPERHERO.

Glutatión patrí v ľudskom organizme medzi výnimočné antioxidanty. Pridaný vitamín C v dávke 200 mg prispieva k normálnej činnosti imunitného systému počas intenzívnej fyzickej aktivite i po nej.* Vysoká dávka kofeínu, spolu s rastlinnými výťažkami, sú silnými stimulantmi, a vyznačujú sa účinkami podpory koncentrácie a nervovo-svalového prepojenia.

*Tento pozitívny účinok možno dosiahnuť konzumáciou plus 200 mg vitamínu C, nad jeho odporúčanú dennú dávku.

Výhody:

  • zvyšuje hladinu NO a arginínu
  • znižuje pocit únavy
  • zvyšuje silu a energiu
  • podporuje koncentráciu
  • maximálne napumpuje svaly

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (9,5 g) v 350 ml vody a vypite pred tréningom.

Upozornenie

Neodporúča sa užívať deťom, tehotným a dojčiacim ženám, osobám citlivým na kofeín, osobám so srdcovými ochoreniami, a tiež osobám s vysokým krvným tlakom. Odporúčanú dennú dávku neprekračujte. Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy ani zdravého životného štýlu.

Skladovanie

Skladujte na tmavom a suchom mieste, mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_023

Kola-limetka
L-glutamín, beta alanín, L-citrulín, taurín, cola aróma, citrónová aróma, mikronizovaný L-arginín, acetyl L-karnitín-hydrochlorid, látka pre reguláciu kyslosti: bezvodá kyselina citrónová; anhydrát kofeínu, výťažky Camellia sinensis (list) v pomere 8:1, výťažky Beta vulgaris (koreň) v pomere 20 - 25:1, kyselina DL-jablčná, sladidlá: sukralóza, acesulfám-K; kyselina L-askorbová, farbivo: sulfitový karamel; N-acetyl-L-tyrozín, Cognizin® (Citicolin), L-theanine, výťažky Theobroma cocoa (bôb) (7 % Theobromine), AstraGin® zmes výťažkov [Panax notoginseng (koreň) v pomere 10:1, Astragalus membranaceous (koreň) v pomere 50:1], L-glutathione.

Mango-limetka
L-glutamín, beta alanín, L-citrulín, taurín, citrónová aróma, mangová aróma, kyselina DL-jablčná, mikronizovaný L-arginín, acetyl L-karnitín-hydrochlorid, anhydrát kofeínu, výťažky Camellia sinensis (list) v pomere 8:1, výťažky Beta vulgaris (koreň) v pomere 20 - 25 :1, sladidlá: sukralóza, acesulfám-K; kyselina L-askorbová, látka pre reguláciu kyslosti: bezvodá kyselina citrónová; N-acetyl-L-tyrozín, Cognizin® (Citicolin), farbivo: riboflavín; L-theanine, výťažky Theobroma cocoa (bôb) (7 % Theobromine), AstraGin® zmes výťažkov [Panax notoginseng (koreň) v pomere 10:1, Astragalus membranaceous (koreň) v pomere 50:1], L-glutathione.

Alergény
Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním zložiek mlieka, vajec, lepku, sóje, lieskových orieškov, arašidov, zelera, rýb a kôrovcov.

Produkty v rovnakej kategórii: 7

Kód: #27_012

Značka: Nutrend

N1 Pre-Workout Nutrend

Predtréningový prípravok N1 je určený tak ako pre silový, tak aj pre vytrvalostný výkon a dodá energiu a silu po celú dĺžku športovej aktivity.

Cena 16,55 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #11_070

Značka: BioTechUSA

NitroX Therapy BioTechUSA

NitroX Therapy je predtréningový prípravok, ktorý prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, a prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.

Cena 18,90 €
Viac
Posledné kusy na sklade

Kód: #11_065

Značka: BioTechUSA

SuperNova BioTechUSA, 282 g

SuperNova je koncentrovaná predtréningová formula v prášku s 12 aktívnymi látkami bez cukru, obohatená o kreatín, kofeín, L-arginín, a beta-alanín.

Cena 21,65 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]