SuperGlu - Syntrax

#21_009

Ultračistý mikronizovaný glutamínový prášok. 

Príchuť
Hmotnosť
18,10 €
s DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

SuperGLU™ je ultračistý mikronizovaný glutamínový prášok, ktorý rieši všetky problémy, ktorým čelia iné glutamíny na trhu. Obsahom 100% prírodného glutamínového prášku vylučuje SuperGLU™ neznáme a škodlivé nečistoty spojené so syntetickým glutamínom. Vynikajúci výrobný proces SuperGLU™ zaručuje biely produkt bez chutí a zápachov. Je to glutamínový prášok, ktorý sa okamžite a jednoducho zamieša do vášho obľúbeného nápoja.


Glutamín je voľnou aminokyselinou v tele a je prítomný vo vysokých koncentráciách v imunitnom systéme, tráviacom trakte a svalových bunkách. V priebehu času sa však tieto hladiny glutamínu môžu vyčerpať namáhavým cvičením, infekciami, zraneniami a dlhodobým stresom. Každá 5 g porcia SuperGLU™ sa okamžite rozptyľuje a suspenduje v roztoku a pomáha obnoviť znížené zásoby glutamínu v tele, čím poskytuje optimálne zdravie a regeneráciu svalov.


Výhody:

·        bez príchute, takže sa môže primiešať do obľúbeného nápoja

·        bez umelých farbív

·        rýchlo vstrebateľná forma L-glutamínu

·        ultračistý glutamín


Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 dávku (5 g) s obľúbeným nápojom alebo proteínom a užite 2 – 3 krát denne.

Zloženie: 100 % Glutamín.

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Doplnok stravy, vhodný pre športovcov.

Skladovanie: Skladujte na dobre uzatvorenom a chladnom mieste pri teplote do 25 °C, mimo priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom.

Detaily produktu
#21_009
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #11_031

Značka: BioTechUSA

BCAA+B6 - BioTechUSA

BCAA+B6 obsahuje aminokyseliny: Leucín, Izoleucín a Valín v pomere 2:1:1. Obohatený o vitamín B6. Zlepšuje regeneráciu a podporuje rast svalstva.

Cena 11,50 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]