Stanobol-X

#33_014
Superior 14

Testosterón Booster s tribulusom, arginínom, kofeínom aj ženšenom a ďalšími 20 účinnými látkami.

Množstvo
39,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

SUPERIOR 14 STANABOL-X – ÚPLNÁ ANABOLICKÁ FORMULA

Stanabol-X
je synergický komplex 25 známych anabolických zložiek. Anabolický balíček účinných látok stimulujúci testosterón a ďalšie anabolické hormóny, ako je inzulín, rastový hormón HGH a IGF-1, hormóny štítnej žľazy T3 AT4. Celkovo možno povedať, že synergická kombinácia anabolických prvkov v anabolickej zmesi podporuje lepšiu definíciu svalov, spaľovanie tukov a zlepšuje regeneráciu.

Stanabol-X je účinný anabolický stimulant hormónov a v kombinácii s NO4 AAKG prekoná ostatné predtréningové zmesi na trhu. Stanabol-X je komplexná zmes prírodných stimulačných látok vyvíjaných a kombinovaný v laboratóriách Superior 14 do jedinečnej receptúry. Účinky 25 anabolických látok obsiahnutých vo Stanabol-X sú na sebe vzájomne závislé a navzájom sa posilňujú - dohromady pôsobí tzv. Synergicky.

Všetky ingrediencie sú kvalitatívne na farmaceutickej úrovni, takže výsledok je neuveriteľný! Všetky vaše hormóny budú na MAX a v kombinácií s gainerom Platinum Mass alebo Superior Mass Professional budú vaše prírastky svalovej hmoty a sila na úplne novej úrovni.

Výhody:

·        25 aktívnych zložiek

·        unikátna formula

·        stimulant testosterónu

·        maximalizuje silu

·        prírodný stimulant

·        zvyšuje sexuálnu výkonnosť

Odporúčané dávkovanie: Užite 3 tablety denne a zapite dostatočným množstvom vody. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Zloženie:
Zahusťovadlo (mikrokryštalická celulóza, hydroxypropylmethyl celulóza), arginín AKG, L-citrulín malát, L-alanín, extrakt z guarany, koreň eleutherococcus senticosus, spirulina, kôra z ptychopetalum olacoides, kofeín, niacín, prášok z ovčej placenty, extrakt z koreňa Cimicifuga racemosa, extrakt z mycélia Agaricus bisporus, extrakt z plodov tribullis terrestris, koreň žihľavy, cissus quadrangularis celá bylina, semená pestreca mariánskeho, extrakt z plodov serenoa repens, protihrudkujúca látka (stearan horečnatý, kyselina stearová), DL-alfa tokoferol acetát, pyridoxín hydrochlorid, farbivo (tartrazín), oxid zinočnatý, kyanokobalamín.

Alergény: Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva mlieko, sóju, vajcia a arašidy.

UPOZORNENIE PRE ŠPORTOVCOV: Vzhľadom k niektorým novým obmedzeniam v amatérskych i profesionálnych športových organizáciách (napr. WADA, NCAA, NFL, MLB, NBA, UIL atď.) sa odporúča najskôr užívanie tohto alebo aj iného doplnku výživy konzultovať s príslušným orgánom športovej organizácie.

Upozornenie
: Nepoužívajte v kombinácii s inými doplnkami stravy, ktoré sú považované za povzbudzujúce. Neužívajte 4 hodiny pred spaním. Neprekračujte dávkovanie 6-tich tabliet počas 24 hodín. Neužívajte častejšie ako 5 dní v týždni. Po 8 týždňoch na 2 týždne užívania prerušte. Prípravok nie je určený deťom do 5 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C a mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#33_014
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #11_035

Značka: BioTechUSA

TST+GH

Prášok na reguláciu tvorby rastového hormónu s vysokým podielom aktívnych látok, aminokyselín, funkčných minerálov a vitamínu B.

Cena 25,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]