Anabolic Exposion Complex

#13_084
Amix Nutrition

Silný anabolizér pre podporu produkcie vlastného testosterónu.

Príchuť
Množstvo
26,00 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Anabolic Explosion je produkt, ktorý bol špeciálne vyvinutý ako silný anabolizér pre podporu produkcie vlastného testosterónu, za účelom zlepšenia psychickej a fyzickej výkonnosti, podporu svalového rastu a rýchlejšej regenerácii. Priaznivo pôsobí na zvýšenie libida. Je vhodný v kombinácii s produktom Nitric Oxid pre zvýšenie krvného toku a produkciu oxidu dusnatého (NO).

VIAC O TESTOSTERÓNE

Výhody:

·        zvyšuje produkciu testosterónu

·        podporuje rast a regeneráciu svalov

·        pozitívne ovplyvňuje fyzicky výkon

·        zvyšuje libido


Odporúčané dávkovanie: Užite 6 kapsúl pred fyzickým výkonom. Zapite dostatočným množstvom vody. V dňoch bez fyzickej aktivity užívajte ráno s jedlom.

Zloženie: Tribulus Terrestris, želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo: oxid titaničitý), Taurín, L-citrulín Malát, ZMA™ (patented Anabolic Mineral Support Formula ), HMB (Beta-Hydroxy Beta-MethylButyrate), Saw Palmetto Extrakt, stabilizátor: hypromelóza (Methocel®), látky protihrudkujúce stearát horečnatý, oxid kremičitý.

Upozornenie:
Nevhodné pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Skladujete v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#13_084
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #12_117

Značka: Scitec Nutrition

Macatron

Hardcore optimalizácia testosterónu a estrogénu: testosterónový komplex zložiek MACA, Testofen®, a DAA.

Cena 23,72 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]