MytoTest-V3

#13_047
Amix Nutrition

Extrémne silný testosterónový stimulant.

Príchuť
Množstvo
29,00 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

AMIX™ MytoTest-V3 je extrémne silný testosterón a stimulant výkonu exkluzívne navrhnutý v LargeLife laboratóriách v spolupráci s Amix tímom športovcov.


AMIX™ MytoTest-V3 obsahuje len tú najvyššiu kvalitu a inovatívne zložky, vrátane klinicky osvedčenej patentovanej zložky MyTosterone®. Táto revolučná kombinácia Saw Palmetto a astaxantínu bola testovaná a bolo preukázané, že zvyšuje hladinu prirodzeného testosterónu v tele.

AMIX™ MytoTest-V3 prináša v klinicky overených dávkach MyTosterone® spolu so silnou dávkou silných synergických zložiek ako Testofen® senovka grécka, Rhodiola Rosea, Guggul, Maca, D-asparágová kyseliny, Ginkgo biloba, Cordyceps sinensis a zinok.

VIAC O TESTOSTERÓNE

Výhody:

·        zvyšuje prirodzenú tvorbu testosterónu

·        zvyšuje energiu a vytrvalosť

·        podporuje libido

·        zlepšuje sexuálnu aktivitu

·        podporuje rast svalov a sily


Odporúčané dávkovanie: Užite 2 kapsuly denne s dostatočným množstvom vody. Z dôvodu efektívnosti produktu užívajte maximálne po dobu 8 týždňov. Potom prerušte užívanie na minimálne 4 týždne.

Zloženie: Želatínová kapsula (vyrobená z čistej želatíny, vody, farbivo: oxid titaničitý), kremičitan vápenatý, maltodextrín, práškový hydrogenovaný rastlinný olej, oxid kremičitý, kyselina askorbová, stearan horečnatý.

Upozornenie:
Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Skladujete v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#13_047
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #12_117

Značka: Scitec Nutrition

Macatron

Hardcore optimalizácia testosterónu a estrogénu: testosterónový komplex zložiek MACA, Testofen®, a DAA.

Cena 23,72 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód:: #11_077

Značka: BioTechUSA

ZMAttack

Synergicky pôsobiaca formula optimalizujúca hladinu testosterónu, ktorá prirodzene prispieva k regulácii hormonálnej činnosti a správnemu fungovaniu imunitného systému.

Cena 11,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]