Black Test

#11_133
BioTechUSA

Výživový doplnok určený výhradne pre mužov.

Príchuť
Množstvo
23,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Sústredenie na testosterón

Máte tréningový plán na vytvarovanie svojho tela, prispôsobenú stravu fyzickému cvičeniu a tiež rozumne užívate výživové doplnky? Robíte pokrok, ale stále to nie je to, čo by ste chceli? Ak je vašim cieľom dokonalosť, vykročte o level vyššie. Vyberte si optimalizátor testosterónu, ktorý sa najlepšie hodí k vašim potrebám.

VIAC O TESTOSTERÓNE

BLACK TEST – EXTRÉMNE ZLOŽENIE, KTORÉMU BOLO DANÉ TO NAJLEPŠIE. UROBTE TO ISTÉ A DAJTE ZO SEBA MAXIMUM PRE EŠTE VEĽKOLEPEJŠIE A VYRYSOVANEJŠIE TVARY!

1.     Udržujte hladinu testosterónu → Spomedzi aktívnych zložiek Black Test zinok prispieva k udržiavaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi.

2.     Regulujte hormonálnu aktivitu → Vitamín B6 prispieva k regulovaniu hormonálnej aktivity.

3.     Nakopnite svoju energiu → Niacín prispieva k normálnym energeticky náročným metabolickým procesom.

Dokonca ešte viac

Popri rastlinných extraktoch, dôležitá kombinácia aktívnych zložiek v Black Test, je ZMB komplex, pozostávajúci zo špecifického pomeru zinku, horčíka a vitamínu B6. Prípravok je tiež unikátny vďaka svojmu obsahu niacínu, L-arginínu a beta-alanínu.

So silou rastlín

Komplexné zloženie Black Test taktiež obsahuje niektoré aktívne zložky rastlinného pôvodu, populárne medzi športovo orientovanými konzumentmi ako je senovka, pestrec mariánsky a brokolica, označovaná kulturistami ako zelenina “non plus ultra”. Brokolica a jej klíčky obsahujú veľké množstvá takzvaných glukozinolátov. Počas metabolizmu nášho tela sa môžu premeniť na také biologicky aktívne zložky ako sulfórafán (SFN), indol-3-karbinol (13C) a 3,3'-diindolylmetán (DIM) atď.

Čistá kulturistika

Black Test obsahuje zložky bez hormónov a prohormónov, len z prírodných zdrojov.

Ako, kedy a pre koho

·        pre mužov, na každodenné užívanie

·        pre športy zamerané na výkon

·        aj pri rozmanitej strave

·        pre tých, ktorí chcú doplnok na denné použitie

Odporúčané dávkovanie: V tréningové dni užite 3 kapsuly pred tréningom. V netréningové dni užite 3 kapsuly ráno. Odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Odporúča sa len pre mužov.

Zloženie: Extrakt zo semien senovky gréckej (Trigonella foenum-graecum) 24,5%, beta-alanín, L-arginín-hydrochlorid, kapsula [želatína, leštiaca látka (šelak), farbivo (oxidy a hydroxidy železa), regulátor kyslosti (hydroxid amónny), regulátor kyslosti (hydroxid draselný)], extrakt z brokolice (extrakt z brokolice, maltodextrín), extrakt z plodov pestreca mariánskeho (Silybum marianum) 5,7%, protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý), oxid horečnatý, kyselina nikotínová, oxid zinočnatý, pyridoxínhydrochlorid.

Alergény: Vyrobené v závode kde sa spracovávajú potraviny obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neodporúča sa osobám, ktoré majú zdravotné problémy a užívajú lieky.

Skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste. Po otvorení nevyberajte vrecúško so silikagélom.

Detaily produktu
#11_133
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #12_117

Značka: Scitec Nutrition

Macatron

Hardcore optimalizácia testosterónu a estrogénu: testosterónový komplex zložiek MACA, Testofen®, a DAA.

Cena 23,72 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód:: #11_077

Značka: BioTechUSA

ZMAttack

Synergicky pôsobiaca formula optimalizujúca hladinu testosterónu, ktorá prirodzene prispieva k regulácii hormonálnej činnosti a správnemu fungovaniu imunitného systému.

Cena 11,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]