Caffeine+Taurine

#11_072
BioTechUSA

Kapsula obsahujúca taurín a kofeín.

Príchuť
Množstvo
10,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Caffein+Taurine je vynikajúcou alternatívou oproti zle dávkovateľným energetickým nápojom s vysokým obsahom sacharidov.

Kofeín stimuluje pozornosť a znižuje únavu, zvyšuje výkon, podporuje schopnosť tela spaľovať tuky, podnecuje produkciu endorfínov a spúšťa produkciu tepla, čo pomáha spáliť viac kalórií.

Taurín je podmienečne esenciálna aminokyselina, ktorá sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele. “Podmienečne esenciálna” znamená, že v niektorých situáciách alebo za určitých podmienok ako napr. v stresových situáciách alebo pri zvýšenej fyzickej námahe je prítomnosť taurínu eliminovaná a telo nedokáže produkovať taurín v dostatočnom množstve.

Výhody:

·        znižuje únavu

·        zvyšuje bdelosť a sústredenosť

·        zlepšuje športový výkon

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu denne s pohárom vody. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Zloženie: Taurín 70,7%, kapsula [želatína, povlaková látka (šelak), farbivo (oxidy a hydroxidy železa), regulátor kyslosti (hydroxid amónny), regulátor kyslosti (hydroxid draselný)], kofeín 9,4%, maltodextrín. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú potraviny obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neodporúča sa deťom ani tehotným a dojčiacim ženám. Neodporúča sa osobám trpiacim na srdcové choroby, vysoký krvný tlak a citlivým na kofeín. Nekombinovať s alkoholom.

Skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste.

Detaily produktu
#11_072
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #11_077

Značka: BioTechUSA

ZMAttack

Synergicky pôsobiaca formula optimalizujúca hladinu testosterónu, ktorá prirodzene prispieva k regulácii hormonálnej činnosti a správnemu fungovaniu imunitného systému.

Cena 11,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód:: #11_035

Značka: BioTechUSA

TST+GH

Prášok na reguláciu tvorby rastového hormónu s vysokým podielom aktívnych látok, aminokyselín, funkčných minerálov a vitamínu B.

Cena 25,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]