T/GH

#12_119

Podpora hladiny testosterónu, rastu a hormonálnej syntézy.

Príchuť
Hmotnosť
15,59 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

DAA, AMINOKYSELINOVÝ KOMPLEX, POKROČILÉ KARNITÍNY A VITAMÍNY

T/GH
reprezentuje novú generáciu kategórie produktov. Až 12 účinných, dôkladne vyberaných zložiek, zabezpečuje komplexnú podporu hladiny testosterónu, rastu a optimalizácie výkonu. Obsahuje DAA (kyselinu D-asparágovú), a to vo vedecky skúmanom, 3 gramovom množstve, popri tom karnitíny a to pokročilé formy propionyl-L-karnitín a acetyl L-karnitín. Aminokyselinový komplex obsahuje aj pokročilé verzie AKG, arginín a ornitín.

T/GH obsahuje vitamín D3, bór a iné životne dôležité minerálne látky, spomedzi ktorých zinok prispieva k normálnej plodnosti, reprodukčnej schopnosti a k udržiavaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi.

Vitamín-D prispieva k normálnej činnosti svalov a k zachovaniu normálnej činnosti imunitného systému.

Horčík prispieva hlavne k správnej bielkovinovej syntéze, k správne fungujúcemu nervovému systému (neurostransmisie a svalové kontrakcie, vrátane srdcového svalu), k znižovaniu únavy/ vyčerpanosti, k normálnym procesom tvorby energie, ako aj k rovnováhe elektrolytov.*

*Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC).

Výhody:

·        zvyšuje hladinu prirodzeného testosterónu

·        podporuje činnosť imunitného systému

·        podporuje syntézu bielkovín

·        znižuje únavu a vyčerpanosť

 

Odporúčané dávkovanie: 
Bez príchute: Vymiešajte denne 1 dávku (8 g – 2/3 dávkovacej odmerky) v 100 ml vody a vypite pred spánkom.

Čerešňa-vanilka: Vymiešajte denne 1 dávku (10 g – 1 dávkovaciu odmerku) v 200 ml vody a vypite pred spánkom. 

Zloženie:

Bez príchute: Kyselina D-asparágová, L-arginín HCL, látka proti hrudkovateniu a spekaniu: fosfát trivápenatý; acetyl-L-karnitín HCL, glycín, L-arginín alfa-ketoglutarát 2:1, L-lyzín, propionyl L-karnitín, L-ornitín alfa-ketoglutarát 2:1, uhličitan horečnatý, kyselina bórová, zinok-sulfát-monohydrát, cholekalcyferol.

Čerešňa-vanilka: Kyselina D-asparágová, vanilková aróma, čerešňová aróma, L-arginín HCL, látka proti hrudkovateniu a spekaniu: fosfát trivápenatý; acetyl-L-karnitín HCL, glycín, L-arginín alfa-ketoglutarát 2:1, L-lyzín, propionyl L-karnitín, L-ornitín alfa-ketoglutarát 2:1, farbivo: síran amónny karamel, uhličitan horečnatý, sladidlá: acesulfám-K, sukralóza; kyselina bórová, zinok-sulfát-monohydrát, cholekalcyferol.

Alergény: Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním zložiek mlieka, vajec, gluténu, sóje, lieskových orieškov, arašidov, zelera, rýb a kôrovcov.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte mimo dosahu detí.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_119

Špecifické referencie

ean13
728633110834
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: