T-360

#12_118

5 zložkový tribulusový komplex.

Príchuť
Množstvo
23,40 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

T-360 obsahuje 5 zložiek na zvýšenie hladiny testosterónu. Arginín je základnou látkou pre tvorbu oxidu dusnatého (NO). T-360 zabezpečuje aj L-karnitín acetyl L-karnitín a L-karnitín L-tartrát. Zinok prispieva k udržiavaniu normálnej hladiny testosterónu, k normálnej plodnosti, reprodukčnej schopnosti, a tiež k správnej syntéze bielkovín.* Kombinácia týchto účinných látok robí T-360 veľmi populárnym hlavne v kruhu tvrdo trénujúcich mužov.

*Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC).

VIAC O TESTOSTERÓNE

Výhody:

·        zvyšuje hladinu prirodzeného testosterónu

·        podporuje libido a tým zvyšuje sexuálnu výkonnosť

·        podporuje syntézu bielkovín

·        podporuje tvorbu NO

 

Odporúčané dávkovanie: Užite 1 dávku (4 kapsuly) denne, 30 minút pred intenzívnym fyzickým zaťažením (šport, sexuálna aktivita), v netréningové dni užite 4-krát denne (1 kapsulu) pred jedlom. Odporúča sa užívať vo forme kúry, po uplynutí 12 týždňov je vhodné zaradiť 2 týždňovú pauzu.

Zloženie: L-arginín, výťažky Tribulus Terrestris, L-karnitín L-tartarát, Acetyl-L-karnitín HCL, transportná látka (stearát horečnatý), glukonát zinočnatý.

***Môže mať negatívne účinky na aktivitu a pozornosť detí.

Alergény: Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním zložiek mlieka, vajec, gluténu, sóje, lieskových orieškov, arašidov, zelera, rýb a kôrovcov.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte mimo dosahu detí. V období liečby liekmi konzultujte užívanie produktu so svojim ošetrujúcim lekárom. Nie je vhodný pre cukrovkárov a osoby s vysokým krvným tlakom. Nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_118

Špecifické referencie

ean13
728633103539
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #12_117

Značka: Scitec Nutrition

Macatron

Hardcore optimalizácia testosterónu a estrogénu: testosterónový komplex zložiek MACA, Testofen®, a DAA.

Cena 23,72 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]