Macatron

#12_117

Hardcore optimalizácia testosterónu a estrogénu: testosterónový komplex zložiek MACA, Testofen®, a DAA.

Príchuť
Množstvo
23,72 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Macatron je vycibreným matrixom pre podporu optimalizácie hladiny testosterónu, estrogénu, a podporu libida, s obsahom dôkladne vyberaných 13 účinných látok.

DAA (kyselina D-asparágová) a zložky liečivých rastlín – medzi nimi aj MACA – zabezpečujú dôležité vitamíny a minerálne látky. MACA je používaná vo všeobecnosti ako afrodiziakum. Tento koreň je legendou, čo sa týka účinkov zvyšovania sexuálnej aktivity.

Testofen® je výťažkom z rastliny senovka grécka, s minimálne 50%-ným Fenuside™ obsahom . Senovka grécka je dobre známou, mnohostrannou liečivou rastlinou, obsahujúcou viac než 100 rôznych rastlinných účinných látok, vrátane Furostanových saponínov a Steroidných saponínov. Senovku grécku využívajú z viacerých hľadísk. Testofen® preukázateľne zvyšuje sexuálnu aktivitu, popri tom pomáha udržiavať sexuálne zdravie a objem svalovej hmoty. Saponínové glykozidy, ktoré sú štandardizované na Testofen® sa nazývajú Fenuside -mi™.

MACATRON obsahuje bór a flavonoid quercetin, ktorý pomáha zabraňovať premene testosterónu na estrogén. Taký istý účinok má aj Mangostan. Ligníny žihľavy môžu prispieť k zníženiu hormonálnej väzby globulínu (SHBG), s testosterónom, čo môže pomáhať v tom, aby mal organizmus k dispozícii viac voľného testosterónu, ktorý je v organizme aktívnou formou. Najvhodnejšie je používať výťažky z koreňa žihľavy, spolu s výťažkami Serenoe plazivej.

Vitamín B5 (kyselina pantoténová) zohráva úlohu pri správnej syntéze a látkovej premene steroidných hormónov, vitamínu-D, a niektorých látok, zúčastňujúcich sa pri prenose podnetov. Vitamín B6 zohráva úlohu pri regulácii hormonálnych procesov, a prispieva k tlmeniu únavy a pocitu vyčerpanosti. Vitamín D prispieva k normálnej činnosti svalstva, a zohráva úlohu pri procesoch delenia buniek. Zinok prispieva k normálnej plodnosti, k normálnemu rozmnožovaniu sa, ako aj k udržiavaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi.*

*Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC)

Výhody:

·        podporuje normálnu hladinu testosterónu

·        podporuje libido a tým zvyšuje sexuálnu aktivitu

·        znižuje pocit únavy a vyčerpania

·        pomáha udržiavať objem svalovej hmoty

 

Odporúčané dávkovanie: Užite 4 kapsuly denne: 2 ráno a 2 večer spolu s jedlom.

Zloženie: Kyselina D-asparágová, extrakt z listu Urtica dioica (10:1), hovädzia želatína, extract z koreňa Lepidium meyenii, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý; extrakt zo semien Avena sativa (5:1), extrakt z kôry plodu Garcinia mangostana (10:1), Quercetin extract z výhonkov Sophora japonica (84%), extract z plodov Serenoa repens (12:1), Testofen® extrakt zo semien Trigonella foenum-graecum (Testofen®, Fenuside™: min. 50% ), kyselina boritá, monohydrát síranu zinočnaté, farbivá: oxid titaničitý; kolekalciferol, D-pantotenát vápenatý, pyridoxínhydrochlorid.

Alergény: Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, arašidov, lieskových orieškov, rýb a morských plodov.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte mimo dosahu detí.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_117

Špecifické referencie

ean13
728633110438
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #11_077

Značka: BioTechUSA

ZMAttack

Synergicky pôsobiaca formula optimalizujúca hladinu testosterónu, ktorá prirodzene prispieva k regulácii hormonálnej činnosti a správnemu fungovaniu imunitného systému.

Cena 11,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]