DAA Pro

#12_116

Pokročilý DAA komplex.

Príchuť
Množstvo
15,59 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

DAA Pro obsahuje populárnu kyselinu D-asparágovú v kombinácii s N-dimetylglycínom, zinkom a kyselinou pantoténovou.

Zinok má priaznivé účinky pre udržiavanie normálnej hladiny testosterónu v krvi, prispieva k normálnej plodnosti a reprodukčnej schopnosti, a zohráva tiež dôležitú úlohu pri normálnej syntéze bielkovín.*

Kyselina pantoténová prispieva k normálnej syntéze a látkovej premene steroidných hormónov, vitamínu D, jednotlivých neurotransmitérov, k tlmeniu vyčerpania a pocitu únavy.*

Užívanie doplnku výživy DAA sa teší veľkej popularite v kruhu kulturistov i v kruhu športovcov rôznych športových odvetví, ktorí sa zdržiavajú užívania anabolických steroidov.

*Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC).

Výhody:

·        podporuje normálnu hladinu testosterónu

·        prispieva k normálnej plodnosti a reprodukčnej schopnosti

·        znižuje pocit únavy a vyčerpania

 

Odporúčané dávkovanie: Užite 4 kapsuly denne: 2 ráno a 2 večer spolu s jedlom. Odporúča sa užívať formou kúry, po 1 mesiaci užívania sa odporúča 1 mesačná prestávka.

Zloženie: Kyselina D-asparágová, hovädzia želatína, N,N-dimetylglycín hydrochlorid, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý; farbivá: oxid titaničitý, čierny oxid železa, brilantná čierna BN, síran zinočnatý, kyselina pantoténová.

Alergény: Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, arašidov, lieskových orieškov, rýb a morských plodov.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu! Skladujte mimo dosahu detí.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_116
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #11_035

Značka: BioTechUSA

TST+GH

Prášok na reguláciu tvorby rastového hormónu s vysokým podielom aktívnych látok, aminokyselín, funkčných minerálov a vitamínu B.

Cena 25,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]