Anabol 5

#22_001
Nutrex

Nesteroidný anabolický prípravok.

Príchuť
Množstvo
25,10 €
s DPH
Množstvo
Vypredané


Popis

Anabol 5 vytvára vysoko anabolické a antikatabolické prostredie, čo vedie k dramatickému zvyšovaniu množstva bielkovín, ktoré sú syntetizované vo svaloch. Ak prípravok Anabol 5 užívate v kombinácii s intenzívnym tréningom, potom vďaka adaptogénnemu vybaveniu prípravku dochádza k stimulácii obrovského anabolizmu, k blokovaniu úbytku svalových bielkovín a k potlačeniu svalovej únavy.

Vďaka svojmu silnému anabolickému vybaveniu má prípravok množstvo možností využitia. Môže byť využívaný pre budovanie svalovej hmoty, a to aj v prípade, že očakávate prírastky sily, hmotnosti a objemu. Môže byť rovnako používaný v priebehu tréningovej prestávky, aby pomáhal uchovať svalovú hmotu a rovnako ho môžete používať, aby ste vybudovali husté vysoko kvalitné svaly.

Výhody:

·        podporuje syntézu proteínov

·        rýchly nástup účinku s dlhým trvaním

·        bez použitia stereoidov

·        podporuje extrémny rast svalov

Odporúčané dávkovanie: V tréningové dni užite 2 kapsule ráno a 2 kapsule ihneď po tréningu. V netréningové dni užite 2 kapsule ráno a 2 kapsule pred spánkom. Anabol 5 sa odporúča užívať v cykloch po dobu 12 týždňov, potom nasleduje prestávka 4 týždne.

Zloženie: Glycerín, rastlinná celulóza, zmiešané tokoferoly, čistená voda, silica, oxid titaničitý, farbivo FD&C Yellow #5 & FD&C Yellow #6.

Alergény: Neobsahuje alergény.

Upozornenie: Nie je vhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Registrovaní športovci užívanie konzultujte s príslušnými orgánmi. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#22_001

Špecifické referencie

ean13
853237000295
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: