Triediť podľa

Kategórie
Cena
Značky
viac... menej
Filter

Najnovší článok

Vyhľadávanie

Športová výživa
Športová výživa %separator% %shop-name%

Športová výživa

Športová výživa je dnes nevyhnutnou súčasťou jedálnička všetkých športovcov, ktorí budujú svalovú hmotu. Tiež je športová výživa dôležitá pre tých, ktorí pokrývajú denný energetický príjem potrebný pre regeneráciu, kondíciu alebo zdravie, ako aj pre tých, ktorí z akýchkoľvek dôvodov potrebujú zabezpečiť príjem živín, ktoré nemôžu prijať z bežnej potravy.

Kód: #44_003

Značka: Cerea

New Bar Cerea

New Bar sú bez konzervantov, umelých farbív a neobsahujú stužené a palmové tuky. Obľúbená rada cereálnych tyčiniek so sušenou zeleninou a s tvarohom.

Cena 0,75 €
Viac
Skladom

Kód: #27_019

Značka: Nutrend

Energy Bar Nutrend, 60 g

Energy Bar je športová tyčinka so skvelým zdrojom ľahko dostupnej energie. Ovsené vločky A+++ kvality, výťažky z hrachového proteínu, podliate naozajstnou mliečnou čokoládou, alebo jogurtovou polevou.

Cena 1,50 €
Viac
Skladom

Kód: #10_002

Značka: PrimeFit

Vitamin B12 PrimeFit, 100 tbl

Vitamín B12 (metylkobalamín) je výživový doplnok, ktorý zohráva úlohu v mnohých biologických funkciách. Pomáha organizmu premieňať živiny na energiu.

Cena 7,40 € Základná cena 8,22 €
Viac
Skladom

Kód: #17_009

Značka: GymBeam

Thor GymBeam, 210 g

Thor je nový hardcore predtréningový stimulant, nielenže vás nabudí, ale zvýši aj hladinu oxidu dusnatého, podporí svalovú vytrvalosť a zlepší výkon. Pozor! Thor je naozaj silný stimulant, na začiatok sa odporúča užiť len jednu kopcovitú odmerku.

Cena 12,95 € Základná cena 19,92 €
Viac
Skladom