Športová fľaša Nutrend, 750 ml
  • Športová fľaša Nutrend, 750 ml

Športová fľaša Nutrend, 750 ml

#27_018

Športová fľaša s objemom 750 ml a odmerkou. Fľaša je vyrobená zo zdravotne nezávadných materiálov a je vhodná pre všetky druhy športov.

Farba
3,95 €
s DPH
Množstvo
Skladom

Popis

Praktická športová fľaša


Praktická športová fľaša v rozličných farbách s logom NUTREND a odmerkou. Skrutkovací uzáver. Fľaša je vyrobená zo zdravotne nezávadných materiálov. Ideálny pomocník k akejkoľvek športovej aktivite. Ideálny pomocník k akejkoľvek športovej aktivite. Športová fľaša s ergonomickým tvarom a dizajnom. Vrchná časť fľaše má skrutkovací uzáver, maximálnu tesnosť a náustok z mäkkého plastu. Široké hrdlo fľaše uľahčuje jednoduché čistenie a plnenie.

Fľaša  na vodu alebo rozmiešanie práškových doplnkov. 100 % odolná voči pretečeniu, vhodná na vonkajšie aj vnútorné aktivity. Zaistite si optimálnu hydratáciu počas celého dňa s objemom 750 ml. Hydratácia hrá kľúčovú úlohu pri optimálnom výkone, takže je to ideálny a pohodlný spôsob, ako zabezpečiť dostatočný pitný režim počas celého dňa.


Výhody:

  • vodotesný
  • nekvapká, vrchnák je na závit 
  • skvelý pomocník pri miešaní obľúbeného nápoja
  • objem 750 ml
  • ľahká údržba
Detaily produktu
#27_018
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:
Produkty v rovnakej kategórii: 16

Kód: #27_015

Značka: Nutrend

Šejker Nutrend, 300 ml

Šejker Nutrend je vynikajúcou pomôckou pre všetkých športovcov. Ideálny na prípravu obľúbeného koktailu. Kompaktné balenie sa zmestí do každej tašky.

Cena 2,90 €
Viac
Skladom

Kód: #27_005

Značka: Nutrend

Šejker Nutrend, 600 ml

Šejker Nutrend je praktický šejker pre každého športovca na prípravu obľúbeného proteínu alebo koktailu. Skrutkovací uzáver s kvalitným tesnením.

Cena 3,29 €
Viac
Posledné kusy na sklade