Rasp

#33_013
Superior 14

Silný termogénny spaľovač obohatený o 17 aktívnych zložiek z prírodných extraktov pre extrémne spaľovanie tukov.

Množstvo
31,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

SUPERIOR 14 RASP - ZATOČÍ S PREBYTOČNÝM TUKOM AJ S KILAMI

 

Ak ste hľadali silný spaľovač tuku, ktorý vám pomôže dosiahnuť vaše ciele, nemusíte hľadať ďalej - našli sme ho! Rasp vás roztrhá na kusy!

Vedci v laboratóriu Superior 14 vyvinuli špeciálnu kombináciu účinných látok, ktorá vás do tréningu povzbudí, namotivuje a dodá väčšie odhodlanie a sústredenie.

17 vedecky vybraných surovín a prísad zaisťujú jedinečné účinky:

1.     Udržanie optimálnej hladiny cukru v krvi pre spaľovanie tukov.

 

2.     Poskytovanie pocitu nasýtenia a urýchlenie tráviaceho systému.

 

3.     Odbúrava uložené tuky a premieňa ich na energiu.

 

4.     Prináša viac energie pre intenzívnejšie cvičenie.

 

5.     Urýchľuje trávenie.

 

6.     Má termogénny účinok.

 

Rasp je špeciálne vedecky vyvinutá kombinácia prírodných látok - jednotlivé zložky sú na sebe závislé, zúčastňuje sa už v procese trávenia a tým zvyšujú využitie telesného tuku k premene na čistú energiu. Rasp blokuje mechanizmus ukladania tukov a tým opäť prispieva k jeho redukcii. Z celkového výsledku budete teda veľmi prekvapení.

Medzi tieto látky patria:

 

Extrakt zo zeleného čaju - silná a účinná látka, ktorá pomáha zvýšiť oxidáciu tuku a prispieva k jeho redukcii a získavania energie z neho.

L-karnitín - obzvlášť dôležitá látka na reguláciu hladiny tukov v organizme. L-karnitín pri fyzickej záťaži dodáva tuky ako palivo bunkovým mitochondriám, ktoré ho premieňajú na energiu. L-karnitín tak zabraňuje únave, skracuje regeneračné obdobie po tréningu, zvyšuje celkový výkon a výrazne znižuje množstvo tukových buniek.

Extrakt z guarany - v kombinácii s L-karnitínom a zeleným čajom podporuje redukciu hmotnosti. Existuje už mnoho dôkazov o tom, že konkrétne kombinácia látok pomáha k rýchlejšiemu spaľovaniu tukov.

Kola Nut - výťažok z orechov ihličnatých stromov rodu Cola obsahuje vysoké množstvo kofeínu, pomáha bojovať proti únave stimuláciou centrálneho nervového systému. Kola Nut ďalej okrem kofeínu obsahuje teobromín, teofylín, phlobaphens, kola red, betaine, proteín, starch, tuk, tiamín, riboflavín a niacín.

Kombinácia všetkých týchto vyššie uvedených látok poskytuje najlepší efekt v spaľovaní tukov!

Čo Rasp poskytuje?

1.     Zníženie podielu telesného tuku a tým prispieť k lepšiemu zdraviu a fyzickej kondícii.

 

2.     Štíhlejšie a vyrysovanejšie svaly.

 

3.     Zvýšenie energie cestou spaľovanie tukov.

 

Rasp sa odporúča najmä osobám do ich redukčného programu, rovnako tak pre aktívnych a rekreačných športovcov.

Výhody

·        vynikajúci termogénny účinok

·        extrémny spaľovač tukov

·        17 aktívnych zložiek

·        z prírodných zdrojov

 

Odporúčané dávkovanie: V priebehu prvých dvoch dní užite 1 tabletu na lačný žalúdok 15 – 30 minút pred raňajkami. Tretí deň už pridajte aj druhú dávku o 5 – 6 hodín neskôr alebo pred tréningom.

Akonáhle sú vyššie uvedené kroky splnené, môže byť ďalšia tableta pridaná do rannej dávky. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobok neužívajte dlhšie ako 8 týždňov, vysaďte ho na 4 týždne. Neprekračujte dávku 4 tablety počas 24 hodín. Rasp neužívajte 5 hodín pred spaním.

Zloženie:
Zahusťovadlo (mikrokryštalická celulóza, hydroxypropylmethyl celulóza), orechy koly, L-karnitín, extrakt z listov zeleného čaju, extrakt k kôry vŕby bielej, kofeín, Momordica charandia, plody citrus aurantium, extrakt z guarany, extrakt z plodu tetradium ruticarpum, L-tyrozín , plody garcinia cambogia, extrakt zo semien, extrakt z koreňa Codonopsis pilosula, semená Bauhinia purpurea, protihrudkujúca látka (stearan horečnatý, kyselina stearová), inositol hexafosfát, extrakt z plodov čierneho korenia, farbivá (oxid titaničitý žltý a čierny, košenilová červeň), chróm pikolinát.

Alergény: Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva mlieko, sóju, vajcia a arašidy.

Upozornenie
: Prípravok nie je určený deťom do 5 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Rasp nie je náhradou pestrej stravy.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C a mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#33_013
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: