CLA 2000

#33_004
Superior 14

Prvotriedna vysoko kvalitná mastná kyselina CLA - konjugovaná kyselina linolová. CLA sú využívané najmä ako neagresívny spaľovač tukov.

Množstvo
20,30 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Konjugovaná kyselina linolová je prirodzene sa vyskytujúci mastná kyselina. Z hľadiska chemického zloženia sa radí do skupiny polynenasýtených (omega 6) mastných kyselín. Najbohatšími zdrojmi sú živočíšne potraviny, napr.: plnotučné mliečne výrobky, hovädzie a baranie mäso - tu je ale potrebné upozorniť, že iba zo zvierat kŕmených trávou, nie z konvenčne chovaných zvierat. Z rastlinných zdrojov CLA možno uviesť napr.: ľanový a slnečnicový olej.

Kyselina linolová je silným antioxidantom a v organizme sa zapája do tisícov metabolických procesov. Pre športovcov bude najzaujímavejšie najmä jej pôsobenie cez hormón senzitívne lipázu, ktorú aktivuje, čím podporuje vyplavovanie tukov (mastných kyselín) z tukových buniek (adipocytov), pričom súčasne tlmí lipoproteín lipázu, ktorá tuk do adipocytov ukladá.

Výhody

·        4000 mg BCAA v jednej dávke

·        stimuluje syntézu bielkovín

·        udržiava svalovú hmoty

·        zabraňuje rozpadu svalovej hmoty

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 8 kapsúl rozdelené do dvoch dávok najlepšie s jedlom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Zloženie:
Konjugovaná kyselina linolová (FFA 80 %), želatína, glycerín, čistená voda.

Alergény: Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva mlieko, sóju, vajcia a arašidy.

Upozornenie
: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Doplnky stravy nenahrádzajú pestrú a vyváženú stravu rovnako ako zdravý životný štýl. Pred užitím sa poraďte s lekárom.

Skladovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Detaily produktu
#33_004
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #11_080

Značka: BioTechUSA

Carb-X

Výživový doplnok obsahujúci rastlinnú vlákninu, extrakt zo zŕn zelenej kávy a chrómu.

Cena 18,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]