Ulisses Shaper

#11_037
BioTechUSA

Výživový doplnok vo forme kapsúl s obsahom 9 bylinných extraktov, Acetyl-L-karnitínom a CLA.

Príchuť
Množstvo
19,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

ULISSES, FITNESS IKONA „1“ DNEŠNEJ GENERÁCIE

Ulisses inšpiruje milióny ľudí, aby dosiahli svoje ciele. Počas 20 rokov pôsobenia v kulturistike sa Ulissesovi podarilo vybudovať neuveriteľne harmonické, ale masívne množstvo svalov. Z tohto dôvodu ho mnoho celebrít žiada, aby im pomohol k dosiahnutiu dokonalých tvarov. Teraz však nastal čas, aby ste aj Vy získali tieto vedomosti. Ulisses spolu s BioTechUSA vytvorili Shaper, ktorý spája skúsenosti športovca v kulturistike s profesionalitou značky vo svete prémiových doplnkov výživy.

ULISSES O VZNIKU SHAPERU

„Už dlho som premýšľal nad tým, že okrem poradenstva by bolo skvelé pomôcť ľuďom aj prostredníctvom produktu, ktorý by bol úplne vyvinutý na základe mojich nápadov a skúseností. Receptúra vytvorená tímom pre vývoj produktov BioTechUSA obsahuje perfektnú kombináciu všetkých zložiek, ktoré som úspešne používal.”       
                                                                                                                             Ulisses

Prečo odporúčame kapsule Shaper?

·        termogénny prípravok so 14 účinnými látkami

·        9 druhov rastlinných výťažkov

·        vysoký obsah kofeínu*

·        120 µg chrómu (z pikolinátu chrómu)

·        balenie na 1 mesiac

VIAC INFORMÁCIÍ O ZLOŽKÁCH SHAPERU

Shaper obsahuje 9 rôznych rastlinných výťažkov, ako je napríklad paprika, čierne korenie, koreň žihľavy indickej (coleus forskohlii), koreň púpavy, list zeleného čaju, zelené kávové zrná a semená guarany. Posledné tri slúžia ako prírodné zdroje kofeínu, ale obohatili sme ho aj o pridaný kofeín, aby sme vám poskytli viac energie pri tréningu. Populárne prísady, ako napríklad L-karnitín a L-tyrozín, sú tiež zložkami produktu, čo poukazuje na komplexnosť Shaperu. Okrem toho obsah chrómu vo výrobku prispieva k udržiavaniu normálnej hladiny glukózy v krvi.

* Vysoký obsah kofeínu (125 mg kofeínu/3 kapsuly). 

Shaper sa odporúča:

·        tým, ktorí chcú schudnúť

·        tým, ktorí hľadajú komplexný doplnok s obsahom kofeínu

·        mužom aj ženám 


Shaper, rovnako ako všetky ostatné BioTechUSA produkty, obsahuje bezpečné a starostlivo vybrané zložky.


Odporúčané dávkovanie: Užívajte 3 kapsuly denne s pohárom vody. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Zloženie: Acetyl-L-karnitín 23,8%, kapsula [želatína, povlaková látka (šelak), farbivo (oxidy a hydroxidy železa), regulátor kyslosti (hydroxid amónny), regulátor kyslosti (hydroxid draselný)], CLA prášok [glyceridy (bohaté na CLA), sušený kukuričný sirup, kazeinát sodný (obsahuje mlieko), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý) stabilizátor (difosforečnany)] 14,3%, extrakt zo zŕn zelenej kávy (Coffea canephora), extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis), extrakt z plodov pomarančovníka horkého (Citrus aurantium) (výťažok z horkých pomarančov, maltodextrín), kofeín bezvodý 3,57%, L-Tyrozín, extrakt zo semien guarany (Paullinia cupana) (extrakt z guarany, kofeín), extrakt z bôbov kakaa (Theobroma cacao), extrakt z koreňa žihľavy indickej (Coleus Forskohlii), extrakt z koreňa púpavy lekárskej (Taraxacum officinale) (extrakt z koreňa púpavy lekárskej, maltodextrín), extrakt z plodov čierneho korenia (Piper nigrum) (Bioperine®), extrakt z plodov červenej papriky (Capricum annuum) (Capsimax®), chróm (pikolinát chromitý).

Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Obsahuje kofeín (125 mg kofeínu/100 ml hotového nápoja). Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Alergény: Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce vajcia, lepok, zeler, kôrovce a oxid siričitý!

Skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste.

Detaily produktu
#11_037
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #33_013

Značka: Superior 14

Rasp

Silný termogénny spaľovač obohatený o 17 aktívnych zložiek z prírodných extraktov pre extrémne spaľovanie tukov.

Cena 31,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]