Super Fat Burner

#11_036
BioTechUSA

14-zložková formula pre podporu diéty s cholínom, chrómom, L-karnitínom a rastlinnými výťažkami.

Príchuť
Množstvo
17,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Super Fat Burner jedným z najpopulárnejších lipotropných produktov na kontrolu hmotnosti. Je to komplex 14 zložiek, kombináciou vitamínov a minerálov* potrebné pre správne fungovanie metabolizmu sacharidov, ako aj HCA , CLA a extrakt zo zeleného čaju.

* Obsah zinku, chrómu a biotínu v produkte prispieva k správnemu fungovaniu metabolizmu makroživín. Obsah chrómu v produkte prispieva k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi.

Super Fat Burner obsahuje zložky, ktoré nakopnú metabolizmus, preto môže byť vynikajúcim doplnkom do vašej diéty.

Výhody:

·        neobsahuje žiadne stimulanty

·        podporuje chudnutie

·        urýchľuje metabolizmus

 

Odporúča sa, ak:

·        máte nadváhu minimálne 10 kg alebo ste citliví na kofeín

·        si sledujete stravu, ale nemáte dostatok času na cvičenie

·        hľadáte výrobok ktorý neobsahuje stimulantyOdporúčané dávkovanie: Užívajte 2 tablety ráno a 2 tablety večer. V tréningové dni užívajte 2 tablety ráno a 2 tablety 30 minúť pred tréningom.

Zloženie: Objemové činidlo (hydroxypropylmethylcelulóza, celulóza),sójový lecitín, CLA (4,2%) (konjugovaná kyselina linolová), leštiaca látka [hydroxypropylmetylcelulóza, farbivo (oxid titaničitý)], Mineral Blend (1,9%)(glukonát zinku, chróm pikolinát), Amino Acid Blend (1,5%) (L-Tyrozín, L-metionín, L-lyzín), chitosan, extrakt z ovocia Garcínia cambogia, L-Carnitine Blend (1,4%) (L-karnitín L-tartrát, L-karnitín, L-karnitín hydrochlorid), protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý), extrakt zo zeleného čaju (0,7%)
(listy Camellia sinensis), D-biotín.

Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu.

Skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Detaily produktu
#11_036
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #33_004

Značka: Superior 14

CLA 2000

Prvotriedna vysoko kvalitná mastná kyselina CLA - konjugovaná kyselina linolová. CLA sú využívané najmä ako neagresívny spaľovač tukov.

Cena 20,30 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]