ThermoLean

#13_053
Amix Nutrition

Prírodný termogénny spaľovač tukov.

Príchuť
Množstvo
19,00 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Pre tých, ktorí to myslia s cvičením a spaľovaním tukov naozaj vážne, Amix™ pripravil jedinečný termogénny spaľovač ThermoLean™. Hlavnými zložkami sú silné prírodné termogénne spaľovacie látky, stimulátory fyzického a psychického výkonu, látky podporujúce zrýchlenie metabolizmu tukov. S ThermoLean™ významne znásobíte efekt pohybových aktivít na spaľovanie tukov.

Výhody:

·        16 v 1 – vyvážená zmes

·        vyvoláva vnútornú termogenézu

·        urýchľuje proces látkovej výmeny

·        stimuluje metabolizmus

·        obmedzuje chuť na sladkosti

·        prispieva k zníženiu hladiny cholesterolu

·        podporuje fyzickú a psychickú aktivitu


Odporúčané dávkovanie: Užite 1 – 2 kapsuly cca. 45 min. pred fyzickou záťažou.

Zloženie: Guarana extrakt (22%), želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo oxid titaničitý), L-Karnitín tartrát, Kofeín, Extrakt zeleného čaju, Yerba Maté extrakt, Tyrozín, Guggul extrakt, hydroxycitrónová kyselina HCA, Extrakt vŕbovej kôry (salicin), Extrakt zázvoru, Paprika (cayenské korenie), Gymnemová kyselina, stabilizátor: hydroxypropylmetylcelulóza (Methocel®), látky protihrudkujúci stearát horečnatý, oxid kremičitý, Enzýmový komplex DigeZyme®, Extrakt citrus aurantium (Synephrine), Extrakt čierneho korenia (Bioperine®), Chromium pikolinát.

Upozornenie:
Nevhodné pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy a osoby citlivé na kofeín. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Skladujete v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#13_053
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: