ThermoCore® Professional

#13_050
Amix Nutrition

Extrémne energetický stimulant a termogénny spaľovač.

Príchuť
Množstvo
27,00 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Extrémne energetický stimulant a termogénny spaľovač založený na maximálne efektívnom komplexe účinných látok. Vďaka termogénnemu procesu, pri ktorom telo vytvára väčšie množstvo tepla, dochádza k zrýchleniu metabolizmu a spaľovaniu viacerých kalórií. Pri termogenéze dochádza čiastočne aj k spaľovaniu kalórií z prebytočné tukového tkaniva. V kombinácii s kvalitne zostaveným jedálničkom a dostatočnou fyzickou aktivitou máte v rukách veľmi silný nástroj pre získanie dokonalej postavy.

Výhody:

·        maximálne účinný termogénny komplex

·        viac ako 7 aktívnych prísad

·        zvyšuje fyzickú a psychickú výkonnosť

·        znižuje únavu

·        urýchľuje metabolizmus

·        potláča chuť do jedla


Odporúčané dávkovanie: Užite 1 – 2 kapsuly cca 45 min. pred fyzickou záťažou.

Zloženie: Extrakt zo žihľavy indickej 10%, extrakt zo zŕn zelenej kávy, želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo (oxid titaničitý)), extrakt zo sušenej guarany, extrakt z kôry bielej vŕby, bezvodý kofeín, stabilizátor (hydroxypropylmetylcelulóza Methocel®), protihrudkové činidlá (stearan horečnatý, oxid kremičitý), extrakt z pomarančovníka horkého, Bioperine® (extrakt z čierneho korenia).

Upozornenie:
Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Skladujete v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#13_050
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #33_004

Značka: Superior 14

CLA 2000

Prvotriedna vysoko kvalitná mastná kyselina CLA - konjugovaná kyselina linolová. CLA sú využívané najmä ako neagresívny spaľovač tukov.

Cena 20,30 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]