Synephrine

#11_129
BioTechUSA

Podporuje spaľovanie nadbytočného tuku.

Príchuť
Množstvo
14,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Synefrín z extraktu horkého pomaranča (Citrus aurantium)

Synefrín vo výrobku pochádza z ovocného extraktu zo vždyzeleného ovocného stromu – pomarančovníka horkého. Pomarančovník horký pochádza z Ázie, ale vyskytuje sa aj v Stredomorí. Synefrín sa najčastejšie extrahuje zo šupiek jeho ovocia a jeho listy sa často používajú na výrobu éterických olejov. Synefrín je prítomný v mnohých produktoch, ale zvyčajne je obsiahnutý v termogénnych prípravkoch. Je tiež obľúbený ako synergent pre kofeín.

Synefrín je vysoko funkčná a účinná látka pri redukcii hmotnosti. Funguje na princípe stimulácie termogenézy - tvorí teplo v organizme, čím sa zvyšuje energetický výdaj aj bez fyzickej záťaže. Získava sa z citrusových plodov a je najpredávanejším spaľovačom tuku práve vďaka svojim efektívnym účinkom na prírodnej báze.

Prírodný ovocný extrakt v kapsulách

Produkt Synephrine od BioTechUSA je dostupný v kapsulách, jedno balenie obsahuje 60 denných dávok, takže je jednoduché užívať ho aj ako dvojmesačnú kúru.

Komu odporúčame produkt Synephrine od BioTechUSA?

·        mužom aj ženám

·        športovcom, ale aj bežným ľuďom, ktorí túžia po strate nadbytočných kilogramov

 

Výhody:

·        podporuje spaľovanie nadbytočného tuku

·        redukuje hmotnosť

·        znižuje ukladanie tukov


Odporúčané dávkovanie:
Užite 1 kapsulu denne s nápojom.

Zloženie: Objemové činidlo (fosforečnany vápenaté), extrakt z pomarančovníka horkého 19,6% [extrakt z plodov pomarančovníka horkého (Citrus aurantium), maltodextrín], kapsula [želatína, povlaková látka (šelak), farbivo (oxidy a hydroxidy železa), regulátor kyslosti (hydroxid amónny), regulátor kyslosti (hydroxid draselný)], protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý).

Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neodporúča sa osobám, ktoré trpia chorobou a užívajú lieky. Neodporúča sa deťom, tehotným a dojčiacim ženám.

Skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste. Po otvorení nevyberajte vrecúško so silikagélom.

Detaily produktu
#11_129
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: