L-Carnitine 500 mg

#11_091
BioTechUSA

Šumivé tablety s dokonalou vstrebateľnosťou.

Príchuť
Množstvo
5,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Jedinečná forma šumivých tabliet zabezpečí 100%-nú rozpustnosť, čo uľahčí dokonalé vstrebávanie.

Šumivú tabletu L-carnitine 500 dajte jednoducho do pohára vody a o niekoľko sekúnd si môžete vychutnať tento výborný nápoj. Šumivé tablety L-carnitine 500 sú prirodzeným riešením na rýchle spaľovanie tuku a zabezpečenie extra energie pre tréning.

Karnitín je zásadný pri spaľovaní tukov a pri premene tukov na energiu. L-Karnitín ovplyvňuje pripravenosť na športový výkon maximálnej intenzity. Karnitín má schopnosť znižovať tvorbu kyseliny mliečnej pri fyzickej záťaži, čím zvyšuje schopnosť udržať úroveň tempa. Okrem toho tiež priaznivo ovplyvňuje mozgovú činnosť.

Výhody:

·        vysokoúčinný spaľovač tukov

·        skvelá chuť

·        vhodný do diéty

 

Odporúčané dávkovanie: Užite 1 tabletu denne rozpustenú v 2 dl vody, 30 minút pred tréningom.

Zloženie:

Citrón-limetka: Kyselina (kyselina citrónová), regulátor kyslosti (hydrogénuhličitan sodný), l-karnitín l-tartrát 12,5%, objemové činidlo (sorbitol), prírodné arómy, sladidlá (sukralóza), farbivá (riboflavíny).

Čučoriedka-malina: Kyselina (kyselina citrónová), regulátor kyslosti (hydrogénuhličitan sodný), l-karnitín l-tartrát 12,5%, objemové činidlo (sorbitol), arómy, farbivo (cviklová červená), sladidlá (sukralóza).

Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, dojčiace a tehotné ženy. Nevhodné pre fenylketonurikov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie:
 Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 60%, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Detaily produktu
#11_091
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #11_090

Značka: BioTechUSA

Ultra Loss For Her

Nápoj nahradzujúci jedlo s 55% obsahom bielkovín, s pridanými vitamínmi, vlákninou, L-karnitínom a enzýmami na podporu trávenia proteínov.

Cena 16,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]