Top Shape

#12_101

Prispieva k zníženiu telesnej hmotnosti pri diéte s redukovaným príjmom kalórií.

Príchuť
Množstvo
18,72 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Existuje vedecká zhoda v pozitívnych fyziologických účinkoch, vyplývajúcich zo zníženia telesnej hmotnosti obéznych ľudí. Klinické štúdie potvrdili signifikantný účinok Glukomanánu pri redukcii telesnej hmotnosti v prípade, keď sa dávkuje pred jedlami, pri diéte so zníženým kalorickým príjmom. Mechanizmus, cez ktorý môže Glukomanán vyvinúť svoje účinky, je nasledovný: viskozita rozpustného typu vlákniny vytvorí v žalúdku pri styku s vodou látku gélového charakteru. Tento „objemový účinok“ spomaľuje vyprázdnenie žalúdka, čo spôsobuje pocit sýtosti, a tým znižuje energetický príjem. Konklúziou je teda zistenie v spojitosti medzi konzumáciou Glukomanánu a znižovaní telesného tuku, počas dodržiavania diéty so zníženým príjmom energie.

Pozitívny fyziologický účinok možno dosiahnuť príjmom 3 gramov Glukomanánu, 3 krát denne, v množstve 1 gramu, t.j. (3x2 kapsule). Na základe vedeckých štúdií možno skonštatovať aj to, že medzi konzumáciou Glukomanánu, a znižovaní koncentrácie cholesterolu v krvi, existuje určitá závislosť. Udržiavanie normálnej hladiny cholesterolu v krvi má pozitívne účinky na zdravie. Glukomanán prispieva k udržiavaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi.* Tento pozitívny účinok možno dosiahnuť užitím 4 gramov Glukomanánu, (8 kapsúl) denne.

*Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC).

Výhody:

·        podporuje zníženie tuku

·        pomáha kontrolovať chuť do jedla

·        udržiava normálnu hladinu cholesterolu v krvi

Odporúčané dávkovanie: Užite 2 kapsuly (3-krát denne) a zapite s dostatočným množstvom vody pred jedlom. Zabezpečenie príjmu dostatočného množstva vody je dôležité z toho dôvodu, aby sa kapsula dostala do žalúdka. Pre udržiavanie normálnej hladiny cholesterolu užite 2 kapsuly (4-krát denne) s dostatočným množstvom vody.

Zloženie: Výťažky z (koreňa) rastliny Amorphophallus konjak (95% glukomannánu), látka zabraňujúca hrudkovateniu a spekaniu: mikrokryštalická celulóza, stearát horečnatý; hovädzia želatína, farbivo: dioxid titaničitý.

Upozornenie: Neodporúča sa užívať deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Odporúčanú dennú dávku neprekračujte. Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte mimo dosahu detí.

Alergény: Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovaním mlieka, vajec, gluténu, sóje, arašidov, lieskových orieškov, rýb a kôrovcov.

Detaily produktu
#12_101

Špecifické referencie

ean13
728633110315
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #33_013

Značka: Superior 14

Rasp

Silný termogénny spaľovač obohatený o 17 aktívnych zložiek z prírodných extraktov pre extrémne spaľovanie tukov.

Cena 31,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]