BioTechUSA Sleep 60 kapsúl
  • BioTechUSA Sleep 60 kapsúl
  • BioTechUSA Sleep, nutričné hodnoty

Sleep - BioTechUSA

#11_110

Sleep je výživový doplnok, ktorý účinne podporuje produkciu melatonínu v tele. Melatonín je prirodzený hormón regulujúci kvalitný spánok.

Množstvo
13,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Výživový doplnok podporujúci tvorbu melatonínu


Sleep
je výživový doplnok, ktorý účinne podporuje produkciu melatonínu v tele. Melatonín je prirodzený hormón regulujúci spánok, produkovaný epifýzou, ktorá sa nachádza v medzimozgu. Schopnosť melatonínu spočíva v riadení nočného spánku. Jeho produkcii môže brániť prírodné a umelé osvetlenie, ale aj stres. Väčšina dospelých potrebuje 6 až 9 hodín spánku, pričom príliš málo alebo naopak príliš veľa spánku môže viesť k zvýšenej únave počas dňa.

Výhody:

  • podporuje kvalitný spánok
  • podporuje produkciu melatonínu
  • bezlepkový

Odporúčané dávkovanie

Užite 2 kapsuly denne 1 hodinu pred spaním s dostatočným množstvom vody.

Zloženie

Extrakt z plodov čerešne višňovej (Prunus cerasus) 24 %, extrakt zo stonky a listov rimbaby obyčajnej (Tanacetum parthenium) 24 %, L-tryptofán 20,6 %, kapsula [želatína, povlaková látka (šelak), farbivo (oxidy a hydroxidy železa), regulátor kyslosti (hydroxid amónny), regulátor kyslosti (hydroxid draselný)], objemové činidlo (fosforečnany vápenaté), protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín).

Upozornenie

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neodporúča sa osobám, ktoré trpia chorobou a užívajú lieky.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste. Po otvorení nevyberajte vrecúško so silikagélom.

Detaily produktu
#11_110
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: